Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji pelletu Peleton-3000 DUO MT z SA-600 | 700 kg/h | 50 kW

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  275,667.60 Netto: 224,120.00

  Firma Peletto oferuje linie do produkcji pelletu z mokrej trociny Peleton-3000 DUO MT z suszarnia aerodynamiczną SA-600. Linie do produkcji pelletu uzupełniają dwie peleciarki Peleton-300 każda o mocy 22 kW i wydajności do 350 kg/h co w połączeniu daje  wydajność do 700 kg/h.  

  Na linii do produkcji pelletu Peleton 3000 – DUO MT można z powodzeniem peletować twardsze surowce takie jak trociny (również bukowe) oraz bardziej miękkie typu siano, słoma a nawet pasza. Wykorzystanie tego kompleksu pelletującego może mieć różne zastosowanie w zależności od potrzeb naszych klientów.

  Firma Peletto.pl charakteryzuje się wysoką jakością obsługi klienta, dlatego nie tylko dopasujemy całą linię specjalnie do twoich potrzeb, ale tez pomożemy ci ją zainstalować i uruchomić! Posiadamy ponad 120 opracowanych technologii produkcji peletu oraz granulatu.

  Nasze matryce, rolki, części zamienne są produkcji polskiej! Również szafy i cała elektryka jest z najwyższej półki, także produkcji polskiej podczas gdy większość naszych konkurentów korzysta z chińskich tanich i niesolidnych zamienników! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i postaw z nami na długotrwałą współpracę.

  Co wchodzi w skład wyposażenia linii produkcyjnej PELETON-3000 DUO MT

  • Zasobnik z podajnikiem ślimakowym PS-400. Jednostka ta zużywa 3 kW energii elektrycznej oraz ma płynną regulację podawania surowca za pomocą potencjometru.
  • Dwie niezawodne peleciarki PELETON-300: jedna peleciarka o wydajności do 350 kg/h przy produkcji peletu oraz do 700-800 kg/h przy produkcji paszy z łatwością poradzi sobie z różnymi rodzajami surowców. Klient ma możliwość zamontowania silników o mocach 22kW oraz 30 kW. Moc silników jest dostosowywana do przerabianego surowca. Dla przerabiana miękkich surowców oraz paszy jest montowany silnik 30kW, natomiast przy przerabianiu trocin oraz biomasy na pelet zalecamy silnik 22kW.
  • PB-200: bęben kalibrujący oraz chłodzący wykonuje funkcję dodatkowego schładzania peletu oraz granulatu. Głównym przeznaczeniem kalibratora jest przesianie gotowego produktu i oddzielenie pyłu oraz drobiazgów. Moc bębna kalibrującego to 0,12 kW.
  • Zamknięty system odciągowy SO-315: Urządzenie za pomocą wentylatora zapewnia cyrkulację powietrza niezbędnego do schładzania peletu oraz umieszczania kurzu w specjalne worki odpylające. Moc 1,5 kW.
  • Panel sterowania linii do produkcji peletu: za pomocą jednej szafki sterujesz osobno dwoma podajnikami oraz peleciarkami. Małe wymiary i wbudowany system chłodzenia elektroniki sprawiają, że panel sterowania jest niezawodny i wygodny w użytkowaniu. Zalecany jest montaż w pobliżu linii produkcyjnej.
  • Suszarnia aerodynamiczna SA-600: wraz z kalibratorem który dozuje do suszarnii mokrą trocinę. Następnie suszony surowiec transportowany jest orurowaniem aż do cyklonu, który ustawiony jest bezpośrednio nad podajnikiem ślimakowym Ps-400

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Wymiary
  Długość
  14750mm
  Szerokość
  3060mm
  Wysokość
  3600mm
  Waga
  3000 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro