Części zamienne, rolki, matryce do peleciarek i granulatorów

Jako firma z 10-letnim doświadczeniem oferujemy części zamienne do peleciarek czy granulatorów w tym rolki oraz matryce najwyższej jakości. Peletto.pl to producent, a nie jedynie dostawca dlatego jako firma mamy większe możliwości i szybsze terminy realizacji. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa oraz dorabiania materiałów eksploatacyjnych do peleciarek tj. rolek kompletnych, płaszczy rolek, matryc.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Oferujemy wysokiej jakości matryce oraz rolki do peleciarek i granulatorów. Oferujemy także wsparcie techniczne i fachowe doradztwo w doborze matrycy.

Aby uzyskać wysokiej jakości pelet czy paszę granulowaną, taki element jak matryca ma ogromne znaczenie. Wraz z rolkami, matryca stanowi jeden z najważniejszych elementów eksploatacyjnych całego urządzenia. Najczęściej dla każdego typu peleciarek stosowane są określone typy i marki matryc.

Matryce do peleciarek i granulatorów są podzielone na następujące rodzaje:

  • pierścieniowe
  • płaskie

Matryce płaskie są stosowane do popularnych na polskim rynku granulatorów najczęściej przy niedużych produkcjach czy dla gospodarstw domowych. Nasze matryce dostosowujemy do produkcji peletu z konkretnego surowca. Sprzyja to jakości otrzymanego peletu i wydajności całego procesu produkcyjnego.

Matryce pierścieniowe są przeznaczone wyłącznie do użytku przemysłowego do peleciarek pierścieniowych. Mają zwiększoną wydajność i wysoką jakość tłoczenia. Takie peleciarki służą do granulowania szerokiej gamy materiałów: od zwykłych surowców typu trociny i mieszanki paszowe zaczynając, a na minerałowych surowcach kończąc (łącznie posiadamy doświadczenie w granulowaniu ponad 60 typów surowców).

Jeśli poszukujesz dystrybutora nastawionego na długą współpracę posiadającego w swojej ofercie szeroki wybór sprzętu oraz części zamiennych do peleciarek czy granulatorów, to dobrze trafiłeś. Materiały eksploatacyjne takie jak matryce czy rolki można w naszej firmie zakupić w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy producentem, więc realizujemy zlecenia na zamówienie, możemy wykonać matryce dopasowaną do twoich potrzeb.


Porównanie produktów (0)


Dorabianie matryc do peleciarek (pod wymiar)

Dorabianie matryc do peleciarek (pod wymiar)

Firma Peletto.pl oferuje części eksploatacyjne do peleciarek z matrycami płaskimi. Średnice matryc jakie oferujemy mają od 100 mm do 500 mm. Średnica otworów roboczych standardowo od 2 mm do 8 mm. Pot..

0,00zł (Netto) 0,00zł (Brutto)

Dorabianie rolek do peleciarek pod wymiar, krążniki, płaszcze, bieżnie

Dorabianie rolek do peleciarek pod wymiar, krążniki, płaszcze, bieżnie

Firma Peletto.pl oferuje rolki do peleciarek zarówno kompletne jak i części: osie, wały główne oraz płaszcze. prowadzi dorabianie kompletnych rolek do peleciarek również osi, wałów głównych oraz płasz..

0,00zł (Netto) 0,00zł (Brutto)

Matryce pierścieniowe | Płaszcze | Rolki kompletne

Matryce pierścieniowe | Płaszcze | Rolki kompletne

Firma Peletto świadczy usługi w zakresie doradztwa oraz dorabiania materiałów eksploatacyjnych do peleciarek tj. matryc, rolek kompletnych, płaszczy rolek. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu ..

0,00zł (Netto) 0,00zł (Brutto)

Matryce płaskie | Sita | Rolki | Krążniki do peleciarek

Matryce płaskie | Sita | Rolki | Krążniki do peleciarek

Firma Peletto.pl jako producent między innymi wysokiej jakości peleciarek, oferuje również płaskie matryce w różnych dostępnych rozmiarach jakie można dopasować do aktualnych potrzeb twojego gospodars..

0,00zł (Netto) 0,00zł (Brutto)

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
© Prawo autorskie 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.