Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Jako firma z 10-letnim doświadczeniem oferujemy części zamienne do peleciarek czy granulatorów w tym rolki oraz matryce najwyższej jakości. Peletto.pl to producent, a nie jedynie dostawca dlatego jako firma mamy większe możliwości i szybsze terminy realizacji. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa oraz dorabiania materiałów eksploatacyjnych do peleciarek tj. rolek kompletnych, płaszczy rolek, matryc.

  Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Oferujemy wysokiej jakości matryce oraz rolki do peleciarek i granulatorów. Oferujemy także wsparcie techniczne i fachowe doradztwo w doborze matrycy.

  Aby uzyskać wysokiej jakości pelet czy paszę granulowaną, taki element jak matryca ma ogromne znaczenie. Wraz z rolkami, matryca stanowi jeden z najważniejszych elementów eksploatacyjnych całego urządzenia. Najczęściej dla każdego typu peleciarek stosowane są określone typy i marki matryc.

  Matryce do peleciarek i granulatorów są podzielone na następujące rodzaje:

  • pierścieniowe
  • płaskie

  Matryce płaskie są stosowane do popularnych na polskim rynku granulatorów najczęściej przy niedużych produkcjach czy dla gospodarstw domowych. Nasze matryce dostosowujemy do produkcji peletu z konkretnego surowca. Sprzyja to jakości otrzymanego peletu i wydajności całego procesu produkcyjnego.

  Matryce pierścieniowe są przeznaczone wyłącznie do użytku przemysłowego do peleciarek pierścieniowych. Mają zwiększoną wydajność i wysoką jakość tłoczenia. Takie peleciarki służą do granulowania szerokiej gamy materiałów: od zwykłych surowców typu trociny i mieszanki paszowe zaczynając, a na minerałowych surowcach kończąc (łącznie posiadamy doświadczenie w granulowaniu ponad 60 typów surowców).

  Jeśli poszukujesz dystrybutora nastawionego na długą współpracę posiadającego w swojej ofercie szeroki wybór sprzętu oraz części zamiennych do peleciarek czy granulatorów, to dobrze trafiłeś. Materiały eksploatacyjne takie jak matryce czy rolki można w naszej firmie zakupić w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy producentem, więc realizujemy zlecenia na zamówienie, możemy wykonać matryce dopasowaną do twoich potrzeb.

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Usługi

  Firma Peletto.pl oferuje Państwu zakres usług związanych z branżą peletowania oraz granulacji surowców.

  Nasza firma jest producentem wszystkich podzespołów peleciarek. We własnym zakresie prowadzimy produkcję maszyn do peletu również wykonujemy zamówienia indywidualne.

  Wykonujemy na zamówienie m.in:

  1. matrycę dostosowane pod indywidualne życzenie klienta;
  2. rolki kompletne oraz elementy rolek (w tym osi, krążniki);
  3. wały główne;
  4. kompletne głowicy do samodzielnego montażu (z obrotowymi rolkami oraz z obrotowymi matrycami);
  5. przenośniki taśmowe pod wymiar.

  Świadczymy usługi montażu oraz uruchomienia linii do produkcji pelletu, szkolimy personel.

  Gwarancja wysokiej jakości

  Własna produkcja

  8 lat na rynku

  Gwarancja i Serwis

  Dostawa w całej Europie

  Duży wybór produkcji

  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro