Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Raty / Leasing / Dofinansowania

   

  Dzięki współpracy z naszymi kolegami z branży finansowej, możemy zaoferować naszym klientom różnego typu finansowanie maszyn przemysłowych na wygodnych warunkach!

  W przypadku dodatkowych pytań lub zainteresowań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

  E-mail: biuro@peletto.pl

  Infolinia: +48 889 899 904 | +48 889 899 914

   

  W tej chwili możemy zaoferować:

   

  Dotacja: współpracując z naszymi partnerami z Kancelarii Prawno-Finansowej, możesz ubiegać się o dotację na podstawowe koszty związane z działalnością gospodarczą (czyli na zakup maszyn przemysłowych oraz rolniczych).

  – przy spełnieniu warunków dotacja w 100 % bezzwrotna i nieoprocentowana

  – przykładowo kwota dotacji dla dużej firmy oscyluje w granicach 1 500 000 zł do ponad 5 000 000 zł.

  – dotacja nie wlicza się w limit pomocy publicznej (800.000 EUR) ani pomocy de minimis (200.000 EUR)

  – brak górnego limitu dofinansowania

  – otrzymanie dotacji PFR, PARP, POIR oraz dotacji sektorowych nie jest wykluczeniem

  – w przypadku braku otrzymania dotacji wynagrodzenie nie jest pobierane (zasada success-fee, rozliczamy się tylko za wynik)

  – Środki są ograniczone, decyduje kolejność składanych wniosków

   

  Leasing: jesteśmy autoryzowanym dostawcą Pekao Leasing oraz współpracujemy z Millenium Leasing! Dzięki temu nasi klienci mogą dostawać leasingi na najlepszych warunkach! Oferta przygotowana specjalnie dla przedsiębiorców pragnących w łatwy sposób rozwijać swój biznes. Dzięki tej ofercie szybko sfinansujesz inwestycje, bez konieczności angażowania środków własnych.

   

  Leasing: Dzięki współpracy z tpay.com możemy zaoferować zakup maszyn na raty przez Alior Bank! Raty Dostępne dla zakupów o wartości od 300 do 9 259,25 PLN netto. Okres spłaty wynosi od 3 do 36 miesięcy. Elastyczność umożliwia dostosowanie warunków spłaty do swoich potrzeb. Żeby kupić na raty, wystarczy zrealizować zamówienie przez naszą stronę internetową wybierając opcję płatność Online. Na końcu, na stronie płatności tpay.com wybierz Tpay Raty. Po przeniesieniu na stronę Alior Banku, wypełnij formularz. Decyzja kredytowa zapada w ciągu 15 minut. Tutaj możesz znaleźć kalkulator rat online, dzięki któremu możliwe jest obliczenie wysokości raty przed dokonaniem zakupu.

  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro