Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji pelletu serii LSMP o wydajności od 100 do 1000 kg/h

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  153,750.00 Netto: 125,000.00

  Linia do granulacji pelletu z serii LSMP od Peletto to gwarancja doskonałej wydajności w produkcji paliwa opałowego i pasz granulowanych. 

  LSMP, czyli linia do produkcji pelletu i granulatu paszowego to kompleksowe rozwiązanie oferowane przez producenta i dystrybutora maszyn Peletto. Ta nowoczesna linia umożliwia efektywne przetwarzanie trocin różnego rodzaju, resztek płyt wiórowych, MDF, słomy, itp., w wysokiej jakości pellet – doskonałe paliwo alternatywne.

  Elementy składowe linii LSMP:

  Kompleks mielenia wiórów:

  • Zasobnik na wióry o pojemności 1,5 m3 lub 3 m3 z możliwością dodatkowych nadstawek bocznych.
  • Przenośnik taśmowy skośny ze zgarniaczami w kształcie litery V.
  • Kruszarka wiórów, młyn bijakowy z zestawem 64 młotków czterostronnych.
  • Odciąg z 3 filtrami workowymi oraz cyklonem ze śluzą rozładunkową. Ważne: Jeśli wilgotność surowca przekracza 15%, trociny przed granulacją należy poddać suszeniu.

  Podajnik ślimakowy:

  • Wsypuje trociny do granulatora cienkim lub szerokim strumieniem w zależności od potrzeb granulatora. Możliwa płynna regulacja prędkości podawania surowca.
  • W zależności od wybranego granulatora montujemy w linii różne ślimaki dostosowane do mocy silnika.

  Peleciarka:

  • Przetwarza surowce na twardy, gładki pellet o średnicy od 2 do 8 mm w zależności od potrzeb.
  • W linii LSMP stosuje się peleciarki o mocy silnika 11, 15, 22 lub 37 kW. W przypadku niewystarczającej wydajności można zainstalować 2 peleciarki do pracy równoległej.

  Kompleks chłodzący:

  • Na wyjściu z granulatora temperatura granulatu wynosi 70-90°C, dlatego w celu natychmiastowego schłodzenia i utwardzenia stosuje się chłodnicę.
  • Obejmuje norię lub przenośnik pochyły do pobierania pelettu z granulatora, kolumnę chłodniczą oraz małą norię lub przenośnik pochyły do przeładunku granulek.

  Przenośnik kubełkowy:

  • Pionowy przenośnik kubełkowy, który pobiera przesiany granulat ze stołu wibracyjnego i napełnia lej zasypowy.

  Wagopakowarka:

  • Wsypuje określoną wagę granulatu do pojemnika z dokładnością do 1,5 g.
  • Oferowane są 2 modele z różnymi lejami zasypowymi.

  Zalety linii do produkcji pelletu i pasz granulowanych LSMP od Peletto:

  1. Wysokiej jakości sprzęt:
  • Silniki z 3-stopniowymi zabezpieczeniami, materiały eksploatacyjne wysokiej jakości.
  1. Serwis pogwarancyjny:
  • Szkolenia, dodatkowe materiały tekstowe i audiowizualne, konsultacje telefoniczne, produkcja wszystkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych i ciągła ich dostępność.
  1. Możliwości zmiany konfiguracji linii:
  • Elastyczne połączenia umożliwiające łatwą zmianę konfiguracji linii w zależności od potrzeb.

  Zamów linię do produkcji pelletu i pasz granulowanych bezpośrednio od producenta – Peletto . Gwarancja 12 miesięcy oraz kompleksowy serwis pogwarancyjny zapewni ci spokój i pewność działania. Oferujemy również możliwość dostosowania linii do indywidualnych potrzeb klienta, dostarczając wysokiej jakości sprzęt, który spełni najwyższe standardy w produkcji pelletu.

  Zapraszamy do zakupów w „Peletto” – Twoim niezawodnym partnerze w produkcji ekologicznych brykietów opałowych! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub skorzystać z naszej bezpłatnej konsultacji.

  Nasi specjaliści stale śledzą sytuację na rynku urządzeń i podczas wyposażania korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych elementów systemów zarządzania.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych palników, peleciarek, suszarek oraz kompletnych linii produkcyjnych. Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby umówić się na bezpłatną konsultację i dopasować maszynę do indywidualnych potrzeb Twojego gospodarstwa. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobaczenia pracy naszych maszyn na żywo.

  Treść niniejszego artykułu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu, skontaktuj się z handlowcem w celu potwierdzenia ceny oraz terminu dostawy.

  Cena podana w ogłoszeniu nie jest ceną sprzedaży, aby linię skonfigurować zadzwoń na poniższe numery.

  tel. 889 899 904

  tel. 889 899 914

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro