Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2023.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Rębak, rozdrabniacz do drewna to urządzenie przeznaczone do rozdrabniania odpadów po obróbce drewna (ścinki, płyty), odpadów drzewnych (gałęzie, pnie) oraz odpadów ogrodniczych (liście, trawa) na opał lub zrębkę technologiczną . Przy dalszym rozdrabnianiu za pomocą młyna bijakowego można produkować pelet lub brykiet. Zrębka może być wykorzystywana do wędzenia.

  Rozdrabniacze do drewna mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle drzewnym i są bardzo uniwersalnymi maszynami, które z powodzeniem można dostosować pod potrzeby twojej działalności. Najlepiej sprawdza się do przerabiania odpadów drzewna, rozdrabnianiu odpadów ogrodniczych.

      Rębak do drewna może mieć różne typy napędów

  Można wyposażyć go w silnik benzynowy albo elektryczny, a także istnieje możliwość połączenia z WOM ciągnika. Tą niezawodną maszynę od producenta Peletto wykorzystuje się też jako oddzielny podzespół. Świetnie nadaje się w procesie produkcji peletu lub   brykietu.

  Warto również wiedzieć, że przed peletowaniem zrębka powinna być dodatkowo rozdrobniona młynem bijakowym do frakcji o wielkości 5-6 mm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i pozostałymi produktami z oferty Peletto. Zadzwoń do naszego  specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz cały nasz park maszynowy na żywo.

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Usługi

  Firma Peletto.pl oferuje Państwu zakres usług związanych z branżą peletowania oraz granulacji surowców.

  Nasza firma jest producentem wszystkich podzespołów peleciarek. We własnym zakresie prowadzimy produkcję maszyn do peletu również wykonujemy zamówienia indywidualne.

  Wykonujemy na zamówienie m.in:

  1. matrycę dostosowane pod indywidualne życzenie klienta;
  2. rolki kompletne oraz elementy rolek (w tym osi, krążniki);
  3. wały główne;
  4. kompletne głowicy do samodzielnego montażu (z obrotowymi rolkami oraz z obrotowymi matrycami);
  5. przenośniki taśmowe pod wymiar.

  Świadczymy usługi montażu oraz uruchomienia linii do produkcji pelletu, szkolimy personel.

  Gwarancja wysokiej jakości

  Własna produkcja

  8 lat na rynku

  Gwarancja i Serwis

  Dostawa w całej Europie

  Duży wybór produkcji

  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro