Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji pelletu z mokrych trocin PELETON – 4000 MT | 47 kW | do 450 kg/h

  • Kod produktu:PELETON - 4000 MT
  • Dostępność: na stanie
  238,177.20 Netto: 193,640.00

  Linia do produkcji peletu z mokrych trocin PELETON-4000 MT to wysokiej jakości sprzęt, który może zostać idealnie dopasowany do potrzeb twojego gospodarstwa. Wilgotność wstępna surowca powinna wynosić do 60%. Istnieje również rozwiązanie, które pozwala przerabiać trociny o wyższej wilgotności. Zadzwoń do nas i o to zapytaj.

  Nasze matryce, rolki, części zamienne są produkcji polskiej! Również szafy i cała elektryka jest z najwyższej półki, także produkcji polskiej podczas gdy większość naszych konkurentów korzysta z chińskich tanich i niesolidnych zamienników! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i postaw z nami na długotrwałą współpracę.

  Co wchodzi w skład linii ?

  • Linia do produkcji pelletu LDG-4000
  • Suszarnia aerodynamiczna SA-600
  • Przenośnik taśmowy PT-1000 z wentylatorami

  Skład linii produkcyjnej do peletu PELETON 4000 MT:

  • Surowiec jest podawany za pomocą podajnika z powiększonym buforem, do suszarni SA-600. Suszarnia aerodynamiczna składa się z generatora ciepła. W standardowej wersji wyposażenia jest piec z cegła szamotową. Piec jest opalany zwykłym drewnem. Moc pieca 0,7 MW. Istnieje możliwość instalacji palnika na pelet PELETRON-250. Długość rurociągu wynosi 25 m. Układ rurociągu może być być modyfikowany w taki sposób aby linia do produkcji peletu z mokrych trocin zajmowała jak najmniej miejsca.
  • Wysuszony surowiec zostaje oddzielony od gorącego powietrza za pomocą cyklonu. Trociny trafiają do podajnika ślimakowego, a gorące powietrze razem z parą jest odprowadzane za pomocą komina na zewnątrz pomieszczenia.
  • Za pomocą podajnika ślimakowego surowiec jest podawany do peleciarki PELETON-400. Podawanie surowca jest regulowane za pomocą potencjometru. Peleciarka zaprojektowana do przerabiania twardych surowców, bezproblemowo radzi sobie z trocinami drzew iglastych oraz liściastych.
  • Następnie już gotowy pelet dostaje się do bębna kalibratora PB-100, który służy do przesiewania peletu od pyłu i drobiazgów. Pełni również funkcję chłodzenia gotowego produktu.
  • Istnieje również możliwość zamontowania przenośników taśmowych, wagopakowarki oraz zgrzewarki

  Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń zamieszczonych na stronie Peletto. Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz cały nasz park maszynowy na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy:
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Napięcie
  400 V
  Łączna moc silników
  47 kW
  Ilość rolek
  2 szt.
  Ilość noży odcinających
  1 szt
  Okres gwarancji
  12 miesięcy
  Moc pieca
  0,7 MW
  Wymiary linii razem z suszarnią
  Długość
  10000 mm
  Szerokość
  4000 mm
  Wysokość
  3600 mm
  Waga
  400 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro