Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Granulator do produkcji paszy i peletu GKM-150 MAX | 100 kg/h | 4 kW | 400 V

  • Kod produktu:GKM-150 MAX
  • Dostępność: na stanie
  13,001.10 Netto: 10,570.00

  Granulator dla robienia paszy GKM-150 MAX przeznaczony jest do granulowania wysokiej jakości mieszanek paszowych dla zwierząt. Za pomocą maszyny firmy Peletto.pl przygotujesz paszę granulowaną dla królików, kurczaków, brojlerów, przepiórek, świń, bydła, dla koni oraz dla ryb. Posiadając granulator GKM-150 o wydajności 100 kg/h możesz przygotować paszę złożoną ze składników przygotowanych przez ciebie. Do granulek paszowych możesz dodać niezbędne witaminy oraz minerały, które zostaną równomiernie rozprowadzone w paszy.

  Główne różnice między granulatorem GKM-150 oraz GKM-150 MAX są:

  • Peleciarka do pasz serii MAX może być napędzana silnikiem benzynowym;
  • Obroty w granulatorze do paszy serii MAX redukowane są przy pomocy reduktora (w przypadku serii GKM obroty redukowane są za pomocą kół pasowych);
  • Maszyna do produkcji paszy łatwo przewozi się za pomocą kołek;

  Matryca daje możliwość produkowania granulatu o średnicy od 2 do 8 mm, tak więc wszystkie twoje zwierzęta otrzymają pełnowartościową karmę przyswajalną niemal całkowicie.

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju granulatory i peleciarki. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe granulatory, peleciarki oraz inne maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę granulatora, paleciarki do produkcji paszy i peletu na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Moc silnika
  4 kW
  Napięcie
  230/400 V
  Ilość obrotów na matrycy
  250 obr / min
  Średnica matrycy
  150 mm
  Liczba rolek
  2 szt
  Ilość noży odcinających
  1 szt
  Wydajność
  Dla paszy
  100 kg/godzinę
  Wymiary
  Długość
  1000 mm
  Szerokość
  400 mm
  Wysokoś
  900 mm
  Waga
  180 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro