Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Produkcja peletu wiąże się również z jego późniejszym pakowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy zaoferować państwu wagopakowarki oraz zgrzewarki od firmy Peletto.pl. Dzięki zastosowaniu tych maszyn jeszcze bardziej zautomatyzujesz i przyspieszysz pracę produkcyjną. Otrzymasz również dobrze prezentujący się, zapakowany i zamknięty bezpiecznie towar gotowy do składowania lub sprzedaży.

  Wagopakowarki do pelletu (peletów paliwowych) to specjalnie zaprojektowane urządzenia do pakowania pelletu do worków z folii plastikowej lub worków z folii polipropylenowej. Posiadają regulację pakowanej wagi od 1 do 50 kg. Najczęściej pelet pakowany jest w worki o wadze 10, 15 lub 25 kg. Gdy worki się już napełnią można je zgrzać za pomocą zgrzewarki.

  Wagopakowarka i zgrzewarka: do czego służą i dlaczego warto je mieć?

  W skład zestawu wchodzi system sterujący oraz część napełniająca. Panel sterowania składa się z terminala wagowego i przetwornicy częstotliwości. Część napełniająca składa się z motoreduktora, podajnika śluzowego oraz bunkra z peletem.

  Zgrzewarka z kolei służy do zgrzewania worków z peletem. Oferujemy wygodną zgrzewarkę, która była projektowana specjalnie do pracy przy produkcji pelletu. Atutem naszych zgrzewarek jest uruchomienie elementu grzewczego nogą. To pozwala wygodnie pracować przy takiej maszynie nawet z workami o wadze 25kg.

  Na rynku polskim jest większe zapotrzebowanie na pelet workowany. Taki właśnie kupowany jest przez zarówno duże, średnie jak i te małe firmy. Warto wspomnieć, że te największe firmy kupują najchętniej pelet pakowany do big bagów, ponieważ koszt tak zapakowanego opału jest niższy o jakieś 15- 20% niż pelet workowany. Wynika to z wygody transportu oraz także magazynowania.

  Kupując naszą wagopakowarkę oraz zgrzewarkę zwiększysz zyski i zoptymalizujesz pracę przy produkcji pelletu.

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Usługi

  Firma Peletto.pl oferuje Państwu zakres usług związanych z branżą peletowania oraz granulacji surowców.

  Nasza firma jest producentem wszystkich podzespołów peleciarek. We własnym zakresie prowadzimy produkcję maszyn do peletu również wykonujemy zamówienia indywidualne.

  Wykonujemy na zamówienie m.in:

  1. matrycę dostosowane pod indywidualne życzenie klienta;
  2. rolki kompletne oraz elementy rolek (w tym osi, krążniki);
  3. wały główne;
  4. kompletne głowicy do samodzielnego montażu (z obrotowymi rolkami oraz z obrotowymi matrycami);
  5. przenośniki taśmowe pod wymiar.

  Świadczymy usługi montażu oraz uruchomienia linii do produkcji pelletu, szkolimy personel.

  Gwarancja wysokiej jakości

  Własna produkcja

  8 lat na rynku

  Gwarancja i Serwis

  Dostawa w całej Europie

  Duży wybór produkcji

  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro