Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Zgrzewarka do worków Z-500

  • Kod produktu:Z-500
  • Dostępność: na stanie
  4,378.80 Netto: 3,560.00

  Do czego są przeznaczone zgrzewarki do worków od firmy Peletto

  Zgrzewarki do worków serii Z-500 od firmy Peletto.pl przeznaczone są do zgrzewania worków wypełnionych peletem. Zgrzewarka jest uruchamianą nogą, z tego powodu łatwiej obsługiwać taką maszynę pracownikowi.

  Zgrzewarka posiada poziomowe ułożenie elementu grzewczego, dodatkowo podstawa do worków jest regulowana wg wysokości. Sprzęt przeznaczony jest do wszystkich typów folii o grubości od 10 do 100 mikronów. Zgrzewarka pozwala uzyskać płaski mocny szew o szerokości 3 mm i długości 500 mm. Moc elementu grzewczego jest regulowana.

  Taka zgrzewarka idealnie się sprawuje w zestawie z wagopakowarką serii TT.

  Workowany pelet na rynku kosztuje o 15-20% drożej od peletu z big bagu, to wynika z wygody transportu oraz magazynowania. Kupując naszą wagopakwarkę oraz zgrzewarkę możesz zwiększyć zyski od sprzedaży.

  Jeżeli nie jesteś pewien jaki rodzaj maszyny będzie dla ciebie najodpowiedniejszy, koniecznie zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami. Firma Peletto.pl działa na terenie całej Polski, jednak swoją siedzibę mamy w Poznaniu. Tu też znajduje się nasz park maszynowy i hala demonstracyjna do której serdecznie cię zapraszamy. Przyjedź do nas, przywieź próbkę i przetestuj nasze niezawodne, wysokiej jakości maszyny na swoim surowcu!

  Jeżeli nie jesteś w stanie do nas przyjechać, zadzwoń i wyślij swoją próbkę, a my odeślemy ci gotowy produkt.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro