Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Wagoworkownica do peletu, wagopakowarka TT | 1 kW | 220 V

  • Kod produktu:Wagoworkownica TT
  • Dostępność: na stanie
  10,221.30 Netto: 8,310.00

  Oferujemy państwu wagoworkownicę z serii TT przeznaczoną do ważenia oraz workowania produktów sypkich typu pelet, ekogroszek. Pakowanie odbywa się do gotowych worków z folii plastikowej lub do worków polipropylenowych. Tryb pracy wagoworkownicy jest półautomatyczny. Od osoby obsługującej maszynę jest wymagane jest zamocowanie worka oraz start systemu podającego, na końcu zostaje tylko odbiór worków z peletem. 

  Zakres programowania wsypu produktów wynosi od 1 do 50kg (można zmienić te wartości w ustawieniach). Produkty które można workować za pomocą naszej maszyny to: pelet palowy, granulat dla zwierząt, zboże, orzechy, nasiona oraz wiele innych. Wagopakowarka może być zakupiona razem z maszyną do robienia peletu serii PELETON.

  Wagopakowarka służy do workowania peletu, co z kolei pozwala wygodnie z niego korzystać używając jednego worka za jednym razem. Dodatkowym plusem jest łatwiejszy transport peletu niż w big bagu oraz magazynowanie (pelet workowany w taki sposób może być przechowywany nawet wilgotnym pomieszczeniu).

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo.

  Zapraszamy do naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu!

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Zasilanie
  230 V / 50 Hz
  Zużycie energii elektrycznej
  0,5-1 kW
  Ilość dawek zależy od wagi i objętości porcji
  Zasięg ważenia
  1-50 kg
  Wymiary
  Długość
  1140
  Szerokośc
  730
  Wysokość
  2030 mm
  Pojemność zbiornika
  75 l
  Waga
  65 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro