Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Wagopakowarka TT-1000 do peletu, produktów sypkich | 1 kW

  • Kod produktu:TT-1000
  • Dostępność: na stanie
  31,278.90 Netto: 25,430.00

  Wagopakowarka TT-1000 przeznaczona jest do ważenia produktów sypkich o wysokim stopniu dokładności. Dozowanie odbywa się w gotowych workach z folii polietylenowej lub workach polipropylenowych. Działa w trybie półautomatycznym i wymaga od operatora ustawienia worka, rozpoczęcia dozowania i odbioru wypełnionego worka.

  Zakres roboczy wag wynosi od 0.15 do 50 kg. Wagoworkownica od firmy Peletto.pl umożliwia pakowanie takich produktów jak pelety paliwowe, granulki paszowe (pasze), ekogroszek, zboża, makarony, orzechy, nasiona itp. Wszystkie produkty przechodzą etap kontroli wagi. Po napełnieniu worka można go przylutować do zgrzewarki impulsowej Z-500. Konstrukcja ma wzmocnioną ramę co pozwała na dodatkową kompletację razem z naszym przenośnikiem taśmowym PT-500.

  Zasada działania wagoworkownicy TT-1000:

  • Operator rozpoczyna proces napełniania przyciskiem Start na panelu sterowania;
  • Praca polega na tym, że granulki pod działaniem grawitacji trafiają do pojemnika. Maszyna rozpoczyna ważenie pierwszej porcji;
  • Masa tary jest wstępnie wyzerowana. Gdy worek granulatu osiągnie określoną wagę, dozownik zatrzymuje się. W tym czasie operator musi usunąć pełne opakowanie z podpory i ustawić nowe. Worki z granulkami są następnie wysyłane do szycia lub zgrzewania;
  • Po wydaniu porcji, maszyna sama rozpoczyna ważenie następnej porcji. System sterowania zlicza zapakowane porcje wyświetlając ich ilość na wskaźniku LED;

  Wagopakowarka służy do workowania peletu, co z kolei pozwala wygodnie z niego korzystać używając jednego worka za jednym razem. Dodatkowym plusem jest także łatwiejszy transport peletu niż do big bagu oraz magazynowanie (pelet workowany w taki sposób może być przechowywany nawet wilgotnym pomieszczeniu.

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Zasilanie
  400 V
  Zużycie energii elektrycznej
  0.5- 1 kW
  Wymiary
  2030x1650x2430 mm
  Pojemność zbiornika
  1000 L
  Waga
  250 kg
  Zakres ważenia
  0.15-50 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro