Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Pakowaczka do peletu na 400 litrów TT-400 | 1 kW | 1.5 t/h

  • Kod produktu:TT-400
  • Dostępność: na stanie
  11,389.80 Netto: 9,260.00

  Wagopakowarka TT-400 przeznaczona  do ważenia produktów sypkich o wysokim stopniu dokładności. Dozowanie odbywa się w gotowych workach z folii polietylenowej lub workach polipropylenowych. Działa w trybie półautomatycznym i wymaga od operatora ustawienia worka, rozpoczęcia dozowania i odbiór wypełnionego worka.

  Zakres roboczy wag od 0,15 do 50 kg. Wagoworkownica od firmy Peletto.pl umożliwia pakowanie takich produktów jak pelety paliwowe, granulki paszowe (pasze), ekogroszek, zboża, makarony, orzechy, nasiona itp. Wszystkie produkty przechodzą etap kontroli wagi. Po napełnieniu worka można go przylutować do zgrzewarki impulsowej Z-500. Konstrukcja ma wzmocnioną ramę co pozwała o dodatkową kompletację razem z naszym przenośnikiem taśmowym PT-500.

  Zasada działania wagoworkownicy TT-400:

  • Operator rozpoczyna proces napełniania przyciskiem „Start” na panelu sterowania;
  • Praca polega na tym, że granulki pod działaniem grawitacji trafiają do pojemnika. Maszyna rozpoczyna ważenie pierwszej porcji;
  • Masa tary jest wstępnie wyzerowana. Gdy worek granulatu osiągnie określoną wagę, dozownik zatrzymuje się. W tym czasie operator musi usunąć pełne opakowanie z podpory i ustawić nowe. Worki z granulkami są następnie wysyłane do szycia lub zgrzewania;
  •  Po wydaniu porcji maszyna sama rozpoczyna ważenie następnej porcji. System sterowania zlicza zapakowane porcje wyświetlając ich ilość na wskaźniku LED;

  Wagopakowarka służy do workowania peletu, co z kolei pozwala wygodnie z niego korzystać używając jednego worka za jednym razem. Kolejną zaletą jest łatwiejszy transport peletu niż do big bagu oraz magazynowanie (pelet workowany w taki sposób może być przechowywany nawet wilgotnym pomieszczeniu).

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową w celu poznania szerokiej oferty firmy Peletto.pl.

  Nie wiesz którą maszynę wybrać i jaka będzie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści udzielą ci wszelkich rad i umówią na bezpłatną konsultację. Zapraszamy również do naszej hali demonstracyjnej, która mieści się w Poznaniu. Tam będziesz mógł na żywo zobaczyć pracę naszych maszyn również przy użyciu twojego surowca!

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Zasilanie
  230 V / 50 Hz
  Zużycie energii elektrycznej
  0.5- 1 kW
  Wymiary
  1160x730x2725 mm
  Pojemność zbiornika
  400 L
  Waga
  110 kg
  Zakres ważenia
  0.15-50 kg
  Wydajność
  1,5 t/h
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro