Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Produkt dostępny na zamówienie

  Produkt dostępny na zamówienie

  System odciągowy, odpylania SO-305 | 1.5 kW | 3500 m3 /h

  • Kod produktu:SO-305
  • Dostępność:
  5,891.70 Netto: 4,790.00

  System odciągowy czy system odpylania SO-305 od firmy Peletto.pl jest przeznaczony do usuwania małych suchych cząstek spod schronów urządzeń transportowych i technologicznych oraz obszaru roboczego za pomocą metody zasysania ich strumieniem powietrza do rurociągu systemu odciągowego, przez który cząstki z przepływem powietrza docierają do miejsca przeznaczenia (filtr, osadnik i gromadzą się w workach).

  Montaż i użytkowanie systemu odciągowego odbywa się w zakładach magazynowania i przetwarzania produktów zbożowych, cegielniach, kamieniołomach, przy produkcji peletu oraz pasz.

  Aspiracja i oczyszczenie powietrza różni się od wentylacji tym, że w wentylacji praca systemu koncentruje się tylko na kontrolowaniu przepływów powietrza, natomiast systemem odciągowym nazywa się proces usuwania małych i suchych cząstek z powietrza. Powietrze jest wykorzystywane tylko jako przenośnik danych cząstek.

  Systemy odciągowe do trocin i innych surowców typu SO są proste i intuicyjne w instalacji i obsłudze. Ich konserwacja nie wymaga specjalnych umiejętności i narzędzi. Do zbierania odpadów stosuje się worki zbierające, a gdy są całkowicie wypełnione, odpady z nich można podawać do dalszego przetwarzania lub do pojemników magazynowych.

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Poziom obciążenia hałasem
  nie przekracza dopuszczalnego poziomu
  Stopień oczyszczania powietrza wynosi
  99,6%
  Średnica przyłącza rur PU
  102
  Zużycie powietrza
  3500 m3/h
  Prędkość obrotowa
  3000 obr/min
  Pobór mocy
  1.5 kW
  Napięcie sieciowe
  220~240 V lub 380~400 V
  Waga
  61 kg
  Ilość filtrów
  1 szt.
  Ilość worków
  1 szt.
  Wymiary
  Wysokość
  2120 mm
  Szerokość
  730 mm
  Głębokość worków
  1170 mm
  Wymagana średnica kanału
  100 mm
  Szerokość rury
  100 mm
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro