Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Suszarnia Aerodynamiczna 400 kg/h | 4kW | Peletto

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  57,994.50 Netto: 47,150.00

  Aerodynamiczna suszarnia przetwarza takie surowce jak trociny, zrębka drzewna, słoma, wytłoki owocowe oraz wiele innych odpadów zbożowych. Suszarnia służy do zmniejszenia wilgotności surowców do dalszego peletowania i granulowania. Głównym źródłem ciepła jest piec na paliwo stałe, który tworzy odpowiednią temperaturę w całym systemie suszącym.

  Suszarnie do trocin naszej firmy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty przez co są legalnie dopuszczone do rynku i wciąż zachowują bardzo wysoką jakość. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja suszarni aerodynamicznej pozwala osiągnąć gotowy do peletowania surowiec od wstępnej wilgotności 60%.

  Rozwiązania technologiczne użyte w suszarni do trocin

  Specjalna konfiguracja rur z zaprojektowanymi poszerzeniami oraz zwężeniami doprowadza do tego, że przepływ powietrza nabywa turbulentnego charakteru, co zapewnia maksymalny poziom wpływu gorącego powietrza na surowiec. Ponadto proces suszenia jest bezpiecznie i efektywnie przyspieszany poprzez intensywne tarcie cząstek poruszających się z dużą prędkością.

  Zasada działania aerodynamicznej suszarni do trocin

  Wilgotny surowiec podawany jest do rurociągu bezpośrednio podajnikiem ślimakowym. Wentylator, który jest zamontowany na samym końcu rurociągu tworzy podciśnienie, za pomocą którego zaciąga trociny razem z gorącym powietrzem (od pieca na paliwo stale). Przechodząc przez rury o różnych średnicach, wilgotność trocin zmniejsza się etapowo. Węzłowy element suszarni jakim jest Cyklon odpowiada za oddzielnie gorącego powietrza od surowca. Trafiając do cyklonu mieszanka powietrzno-trocinowa, za pośrednictwem wirowego układu ruchu cząstek, pozwala cięższym cząstkom opaść na dół, natomiast lżejszym cząstkom wylecieć przez górę.

  Posiadamy w ofercie linia suszące o różnej wydajności. Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe suszarnie o różnych wydajnościach). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę suszarni aerodynamicznej SA-400 na żywo. 

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro