Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Kompleks suszący, oparty na suszarni serii GTKT do 6t/h

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  1,826,550.00 Netto: 1,485,000.00

  Dystrybutor i producent maszyn Peletto aktywnie i z sukcesem działa w obszarze innowacyjnych technologii w zakresie energetyki odnawialnej, skupiając się na zastępowaniu gazu energią pochodzącą z odnawialnej biomasy. W ramach tych działań prezentujemy innowacyjne kompleksy suszące do zbóż GTKT, wykorzystujące energetyczną biomasę do suszenia zboża w kompleksach zbożowych o strukturze kopalnianej, jako alternatywę dla paliw gazowych i ciekłych.

  Kompleksy energetyczne GTKT znajdują zastosowanie w dostarczaniu energii cieplnej dla kompleksów suszenia zbóż typu Perry, Strahl, М819 і М820, DSP i innych.

  Zastosowanie kompleksów GTKT umożliwia efektywne wykorzystanie organicznych odpadów rolniczych (słoma, łodygi kłosów kukurydzy, łuski słonecznika, odpady z suszenia w kompleksach do suszenia zboża itp.) jako nośników ciepła.

  Główne zalety kompleksu suszącego do zbóż GTKT:

  1. Możliwość dostarczania ciepła do suszarni zbożowej zarówno z kompleksu energetycznego GTKT, jak i z wbudowanego systemu generowania ciepła (w przypadku modernizacji lub rekonstrukcji kompleksów do suszenia zboża).
  2. Wysokie parametry eksploatacyjne.
  3. Szybki czas zwrotu inwestycji.
  4. Niskie zużycie energii.
  5. Zgodność z obowiązującymi normami ekologicznymi i sanitarnymi.
  6. Zgodność z nowoczesnymi normami bezpieczeństwa.
  7. Wysoki stopień automatyzacji, eliminujący wpływ czynnika subiektywnego.

  Wybór technologii i wyposażenia do produkcji energii cieplnej i dostarczania jej do kompleksu do suszenia zboża opartego na kompleksach energetycznych GTKT  zależy od rodzaju biopaliwa, pożądanej mocy cieplnej potrzebnej do zapewnienia wydajności kompleksu do suszenia zboża, temperatury procesu suszenia itp.

  Dostępne są dwa typy kompleksów do suszenia zboża GTKT:

  1. Z wymiennikiem ciepła do suszenia wysokogatunkowego ziarna (medium suszenia – czyste, podgrzewane atmosferyczne powietrze).
  2. Bez wymiennika ciepła do ziarna paszowego (medium suszenia – mieszanina gazu i powietrza).

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych palników, peletyzatorów, suszarek oraz kompletnych linii produkcyjnych. Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby umówić się na bezpłatną konsultację i dostosować maszynę do indywidualnych potrzeb Twojego gospodarstwa. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i obejrzenia pracy naszych maszyn na żywo.

  Treść tego artykułu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu, prosimy o kontakt z handlowcem w celu potwierdzenia ceny oraz terminu dostawy.

  Aby dostosować panel sterowania i złożyć zamówienie, konieczny jest kontakt z naszym przedstawicielem; cena podana w ogłoszeniu nie jest ceną sprzedaży urządzenia.

   

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro