Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Suszarnia do trocin, aerodynamiczna SA-400 | 4 kW | 400 kg/h

  • Kod produktu:SA-400
  • Dostępność: na stanie
  84,291.90 Netto: 68,530.00

  Aerodynamiczna suszarnia typu „SA-400” przetwarza talie surowce jak trociny, zrębka drzewna, słoma, wytłoki owocowe oraz wiele innych odpadów zbożowych. Suszarnia służy do zmniejszenia wilgotności surowców do dalszego peletowania i granulowania. Głównym źródłem ciepła jest piec na paliwo stale, który tworzy odpowiednią temperaturę w całym systemie suszącym.

  Suszarnie do trocin naszej firmy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty przez co są legalnie dopuszczone do rynku i wciąż zachowują bardzo wysoką jakość. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja suszarni aerodynamicznej pozwala osiągnąć gotowy do peletowania surowiec od wstępnej wilgotności 60%.

  Rozwiązania technologiczne użyte w suszarni do trocin SA-400

  Specjalna konfiguracja rur z zaprojektowanymi poszerzeniami oraz zwężeniami doprowadza do tego, że przepływ powietrza nabywa turbulentnego charakteru, co zapewnia maksymalny poziom wpływu gorącego powietrza na surowiec. Ponadto proces suszenia jest bezpiecznie i efektywnie przyspieszany poprzez intensywne tarcie cząstek poruszających się z dużą prędkością.

  Zasada działania aerodynamicznej suszarni do trocin SA-400

  Wilgotny surowiec podawany jest do rurociągu bezpośrednio podajnikiem ślimakowym. Wentylator, który jest zamontowany na samym końcu rurociągu tworzy podciśnienie, za pomocą którego zaciąga trociny razem z gorącym powietrzem (od pieca na paliwo stale). Przechodząc przez rury o różnych średnicach, wilgotność trocin zmniejsza się etapowo. Węzłowy element suszarni jakim jest Cyklon odpowiada za oddzielnie gorącego powietrza od surowca. Trafiając do cyklonu mieszanka powietrzno-trocinowa, za pośrednictwem wirowego układu ruchu cząstek, pozwala cięższym cząstkom opaść na dół, natomiast lżejszym cząstkom wylecieć przez górę.

  Posiadamy w ofercie linia suszące o różnej wydajności. Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe suszarnie o różnych wydajnościach). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę suszarni aerodynamicznej SA-400 na żywo. 

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Długość rurociągu
  25m
  Zbiornik kalibratora mieści
  1 m³ trocin
  Napęd wentylatora
  5 kW
  Wydajność
  400 kg/h
  Początkowa wilgotność surowców wynosi
  do 60%
  Moc pieca
  0,55 MW
  Wymiary
  Długość
  10750 (mm)
  Szerokość
  3060 (mm)
  Wysokość
  3600 (mm)
  Waga
  1000 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro