Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Suszarnia aerodynamiczna z palnikiem na pellet SA-600 PRO 5,5 kW

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  154,869.30 Netto: 125,910.00

  Firma Peletto oferuje nowoczesną Aerodynamiczną Suszarnię do Trocin SA-600 PRO, stanowiącą doskonałe uzupełnienie linii LDG, umożliwiając rozpoczęcie biznesu w produkcji pelletu paliwowego do kotłów, kominków i pieców. Wyróżniającą cechą tego modelu w porównaniu do suszarek SA-400 oraz SA-600 jest wyposażenie w profesjonalny Automatyczny Palnik na pellet PP-350.

  Jakie korzyści daje korzystanie z palnika na pellet w suszarni aerodynamicznej? 

  – Zwiększona wydajność dzięki specjalnej konstrukcji stworzonej przez inżynierów Peletto.
  – Automatyczny system zapłonu i wspomagania spalania.
  – Dozowane podawanie granulatu przez ślimak.- Termostat dobowy i tygodniowy.
  – Dziennik zużycia peletu i pracy sterownika.
  – Czujniki kontroli temperatury króćca podającego pellet.
  – Wielozadaniowość.
  – System samooczyszczenia od popiołu.
  – Monitorowanie trybów pracy kotła bez konieczności udziału użytkownika.
  – Uniwersalność działania na różnych rodzajach peletów, w tym na niskiej jakości o dużej zawartości popiołu.
  – Łatwy w obsłudze interfejs.
  – Możliwość kontroli optycznej ognia.

  W pełni zautomatyzowane palniki na pellet (PP-350 i PP-250) są również kompatybilne z suszarniami aerodynamicznymi SA-400 i SA-600 z oferty Peletto. Wystarczy wymienić drzwi istniejącego pieca, aby zainstalować taki palnik.

  Rozwiązania technologiczne użyte w suszarni do trocin SA-600 PRO

  Temperatura robocza powietrza suszącego suszarni aerodynamicznej wynosi 120 – 180 ° C, co eliminuje ryzyko zapalenia się trocin. Suszarnia uruchamia się w ciągu kilku minut, proces kontroli suszenia jest niezwykle prosty. Prędkość w suszarni aerodynamicznej SA-600 wynosi 25 – 28 m / s, to pozwala suszyć odpady drzewna i odpadów rolnicze, torf, trociny i inne drobne materiały

  Zasada działania aerodynamicznej suszarni do trocin SA-600 PRO

  Mokry materiał za pomocą podajnika ślimakowego podawany jest do rurociągu. Na końcu suszarni jest zamontowany wentylator, który zaciąga trociny razem z gorącym powietrzem i przeprowadza je przez cały układ suszący. Wilgotność trociny zmniejsza się stopniowo, przechodząc kolejno przez rury o różnych średnicach. Gorące powietrze od wysuszonego surowca oddziela cyklon dzięki czemu lżejsze cząstki wylatują przez górę, natomiast cięższe opadają na dół.

  Suszarnia do trocin SA-600 jest przystosowana do wydajności linii LDG-4000. Kompleks produkcyjny SA-600 plus LDG-4000 tworzy linię PELETON-4000.

  W skład zestawu Aerodynamicznej Suszarni SA-600 Pro wchodzą:

  – Piec szamotowy murowany z 700 cegieł szamotowych.
  – Palnik na pellet PP-350 ze ślimakiem oraz panelem sterującym.
  – Kalibrator-Podajnik Ślimakowy, kalibrujący i przesiewający surowiec, eliminując korę, kawałki drewna, gałęzie, śmieci i równomierne podawanie go do rurociągów suszarni.
  – System rurociągów, w którym suszony jest surowiec przechodzący przez rury.
  – Wentylator promieniowy przeciwpyłowy, ciągnący gorące powietrze z surowcem przez rurociągi.
  – Wykorzystywany do oczyszczania gazów z cząstek stałych.
  – Panel sterowania, obejmujący urządzenia elektryczne zdalnej automatycznej kontroli mechanizmów i napędów elektrycznych zestawu, zamontowane w szafie sterowniczej.

  Cegła szamotowa do pieca nie jest zawarta w zestawie.

  Suszarnie aerodynamiczne Peletto dostarczane są w stanie rozebranym, co ułatwia transport i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Montaż suszarni, kluczowy dla jej efektywności i trwałości, powinien być przeprowadzony pod nadzorem specjalisty ds. obsługi klienta. Profesjonalne wsparcie techniczne pomaga w rozwiązaniu wszelkich problemów i zapewnia poprawny montaż suszarni.

  Aerodynamiczna suszarnia do trocin umożliwia produkcję ekologicznie bezpiecznych pelletów paliwowych wysokiej jakości z odpadów przemysłu drzewnego. Trociny drzewa o wilgotności 40-60% stają się gotowe do peletowania po jednokrotnym przepuszczeniu przez suszarnię.

  Specyfikacja – suszarni aerodynamiczna SA-600 PRO z palnikiem na pellet

  – Wymiary: Długość 960.0(cm), Szerokość 306.0(cm), Wysokość 360.0(cm)
  – Waga: 1000.0(kg)
  – Główne cechy: Ilość wentylatorów 1 szt., Liczba zbiorników wyrównawczych 3 szt., Średnica łączącego rurociągu 210 mm, Wejściowa wilgotność surowców do 60%, Wyjściowa wilgotność surowców 6 – 12 %
  – Zastosowanie: Do suszenia drobnej frakcji odpadów drewna w gorącym strumieniu powietrza
  – Źródło ogrzewania powietrza: Palnik na pellet
  – Typ towaru: Aerodynamiczna Suszarnia do Trocin
  – Wydajność: Do 600 kg / h
  – Moc silnika: 5,5 (Kw)
  – Dodatkowe cechy: Okres gwarancji 12 miesięcy

   

  Posiadamy w ofercie linia suszące o różnej wydajności. Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe suszarnie o różnych wydajnościach)Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę suszarni aerodynamicznej SA-600 na żywo. 

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer43019/public_html/wp-content/themes/peletto/woocommerce/content-single-product.php on line 108
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro