Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Suszarnia aerodynamiczna do trocin dwuobwodowa SA-800 13,6 kW

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  135,964.20 Netto: 110,540.00

  Aerodynamiczna suszarnia typu „SA-800” przetwarza trociny, zrębkę drzewną, słomę, wytłoki owocowe oraz wiele innych odpadów zbożowych z wydajnością sięgającą 800 kg/h. Sprzęt ten służy do zmniejszenia wilgotności surowców do dalszego przerabiania. Głównym źródłem ciepła wytwarzanego w rurociągu maszyny jest piec.

  Suszarnie oferowane przez firmę Peletto.pl są bezpieczne i pewne w użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja suszarni pozwala uzyskać gotowy do peletowania surowiec od początkowej wilgotności 60%.

  Rozwiązania technologiczne użyte w suszarni do trocin SA-800

  Temperatura robocza powietrza suszącego suszarni aerodynamicznej wynosi 120 – 180 ° C, co eliminuje ryzyko zapalenia się trocin. Suszarnia uruchamia się w ciągu kilku minut, proces kontroli suszenia jest niezwykle prosty. Prędkość w suszarni aerodynamicznej SA-800 wynosi 25 – 28 m / s, to pozwala suszyć odpady drzewna i odpadów rolnicze, torf, trociny i inne drobne materiały

  Zasada działania aerodynamicznej suszarni do trocin SA-800

  Mokry materiał za pomocą podajnika ślimakowego podawany jest do rurociągu. Na końcu suszarni jest zamontowany wentylator, który zaciąga trociny razem z gorącym powietrzem i przeprowadza je przez cały układ suszący. Wilgotność trociny zmniejsza się stopniowo, przechodząc kolejno przez rury o różnych średnicach. Gorące powietrze od wysuszonego surowca oddziela cyklon dzięki czemu lżejsze cząstki wylatują przez górę, natomiast cięższe opadają na dół.

  Suszarnia do trocin SA-800 jest przystosowana do wydajności linii LDG-4000 DUO. Kompleks produkcyjny SA-600 plus LDG-4000 tworzy linię PELETON-4000 DUO.

  W skład zestawu Aerodynamicznej Suszarni SA-800 wchodzą: 

  • Piec (murowany z 700 cegieł szamotowych)
  • Kalibrator-Podajnik
  • System rurociągów;
  • 2 wentylatory promieniowe przeciwpyłowe;
  • 2 cyklony;
  • Panel sterowania;

  Towar jest dostarczany w stanie rozebranym i należy go montować.

  Cegła do pieca nie wchodzi w skład zestawu!

   

   

  Posiadamy w ofercie linia suszące o różnej wydajności. Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe suszarnie o różnych wydajnościach)Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojej firmy.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro