Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Rozdrabniacze / sieczkarnie do zbóż, słomy, siana i innych odpadów roślinnych

  Rozdrabniacz, sieczkarnia do siana, słomy, łodyg roślin, ziarna itp. od Peletto.pl to niezbędny asystent, bez którego żadne gospodarstwo nie może się obejść. Rozdrabniacze naszej produkcji służą do przygotowania pasz, ściółki dla zwierząt, przygotowania drobnej sieczki dla robienia peletu oraz brykietu.

  W zależności od wymaganej wydajności oferujemy różne modele. Od rozdrabniaczy dostosowanych do małych gospodarstw domowych aż po takie do dużych produkcji przemysłowych. Posiadamy w ofercie rozdrabniacze do słomy oraz innej biomasy o wydajności od 30 do 3000 kg/h.
  Rozdrabniacz, sieczkarnia do słomy, zbóż i innych odpadów roślinnych od firmy Peletto
  Rozdrobniony surowiec doskonale nadaje się jako kompletna, zbilansowana karma dla różnych gatunków zwierząt domowych oraz jako surowiec do granulacji. Ziarno jest mielone do frakcji 2 mm, co będzie również dobrym składnikiem wysoko jakościowej mieszanki paszowej. Ponadto może też posłużyć do przygotowania surowca pod wykonanie wysokojakościowego peletu.

  Jako producent maszyn rolniczych oferujemy niskie ceny przy wysokiej jakości kupowanych maszyn. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy udzielą bezpłatnej konsultacji oraz pomogą dobrać sprzęt idealnie dostosowany do twoich wymagań i potrze gospodarstwa. Odwiedź nas również w hali demonstracyjnej, która mieści się w Poznaniu i zobacz na żywo pracę naszych wysokiej jakości, niezawodnych maszyn. Przywieź ze sobą materiał jakiego używasz i przetestuj go.

  Nie masz możliwości dojazdu? Zadzwoń do nas, następnie wyślij nam surowiec na jakim pracujesz, a nasi pracownicy użyją go na interesującej cię maszynie i nagrają film z procesu produkcji.

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Usługi

  Firma Peletto.pl oferuje Państwu zakres usług związanych z branżą peletowania oraz granulacji surowców.

  Nasza firma jest producentem wszystkich podzespołów peleciarek. We własnym zakresie prowadzimy produkcję maszyn do peletu również wykonujemy zamówienia indywidualne.

  Wykonujemy na zamówienie m.in:

  1. matrycę dostosowane pod indywidualne życzenie klienta;
  2. rolki kompletne oraz elementy rolek (w tym osi, krążniki);
  3. wały główne;
  4. kompletne głowicy do samodzielnego montażu (z obrotowymi rolkami oraz z obrotowymi matrycami);
  5. przenośniki taśmowe pod wymiar.

  Świadczymy usługi montażu oraz uruchomienia linii do produkcji pelletu, szkolimy personel.

  Gwarancja wysokiej jakości

  Własna produkcja

  8 lat na rynku

  Gwarancja i Serwis

  Dostawa w całej Europie

  Duży wybór produkcji

  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro