Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Młyn bijakowy, śrutownik KRAFT-300 do zboża, kukurydzy | 7.5 kW | 300 kg/h

  • Kod produktu:KRAFT-300
  • Dostępność: na stanie
  12,164.70 Netto: 9,890.00

  Młyn bijakowy KRAFT-300, czyli inaczej rozdrabniacz, śrutownik do ziarna i trocin świetnie sprawdza się jako śrutownik do zbóż oraz rozdrabniacz trocin czy także wiórów stolarskich. Ta niezawodna maszyna od producenta Peletto świetnie radzi sobie z rozdrabnianiem różnego rodzaju materiałów takich jak ziarna, łuski słonecznika, obornik, odchody. Ładowanie trocin jest pneumatyczne.

  Peletto.pl jako producent wysokiej klasy maszyn rolniczych prezentuje młyn bijakowy do przetwarzania trocin. Charakteryzuje się przede wszystkim intuicyjnością w obsłudze co znacznie ułatwia pracę. Dzięki swojej unikatowej i mocnej konstrukcji możesz szybko, łatwo i sprawnie wymienić sita o różnych średnicach otworów, aby uzyskać interesujący cię stopień rozdrobnienia. Ze względu na to, że jesteśmy producentem a nie pośrednikiem w sprzedaży,  części do tej maszyny takie jak sita czy młoty są zawsze dostępne w magazynie.

   W jaki sposób działa młyn bijakowy, śrutownik KRAFT-300 od Peletto.pl: 

  • Wyrzutnik pobiera surowiec z burty, leja lub przyczepy samochodowej. Następnie elastyczna rura ssąca skierowana jest do właściwej komory kruszenia. Warto wiedzieć, że tam znajdują się łapacze kamieni i metalu co jest niezwykle ważne w tego typu urządzeniach;
  • Znajdujący się w komorze surowiec jest rozdrabniany za pomocą młotów i odchylany na ścianach sita, do momentu aż frakcja osiągnie rozmiar mniejszy niż rozmiar otworów  zamontowanego sita;
  • Rozdrobnione surowce są wyrzucane przez sito do obudowy przez kruszarkę młotkową pod wpływem przepływu powietrza wytwarzanego przez wentylator.
  • W ten sposób rozkruszony materiał jest kierowany do komory wentylatora. Natomiast stamtąd, rura wylotowa i elastyczny przewód ciśnieniowy przenosi rozdrobiony surowiec do podajnika magazynowego lub mieszalnika;

  Śrutownik KRAFT-300 świetnie sprawdzi się zarówno w twoim gospodarstwie domowym jak i zakładzie przemysłowym. Nadaje się idealnie do produkcji pasz dla zwierząt, brykietu i peletu.

  Kruszarka zapewnia równomierne mielenie dostarczanych surowców przy niskim tworzeniu małych frakcji podobnych do pyłu, a także ma możliwość regulacji stopnia kruszenia.

  Zdecydowanie ułatwia i usprawnia pracę zamontowany w KRAFCIE-300wWyrzutnik wlotu powietrza. Umożliwia on  regulację zasysania powietrza i zapobiega zatykaniu się surowców w kruszarce podczas mielenia. Z kolei wyrzutnik i węże PVC wchodzących w skład młyna bijakowego, odpowiedzialne są za dostarczanie surowców do rozdrabniacza, co pozwala wyeliminować koszty zakupu, instalacji i konserwacji urządzeń transportowych takich jak przenośnik.

  Zalety młyna bijakowego KRAFT-300 od firmy Peletto.pl do ziarna, trocin:

  • Solidna konstrukcja;
  • Wysoka wydajność;
  • Nadaje się do mielenia ziaren, kolb kukurydzy, wiórów z trocin stolarskich;
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem;

  W zestawie z rozdrabniaczem KRAFT-300 znajduje się również:

  • rozdrabniacz;
  • amperomierz;
  • rura wlotowa 5m ø80 mm;
  • rura wylotowa 2m Ø127 mm;
  • regulowana końcówka ssąca;
  • łapacz kamieni i metalu;

  Poniżej znajduje się tablica z wyceną młynów bijakowych:

  1. KRAFT-150 4 kW (150 kg/h dla zboża) – 9041 PLN
   KRAFT- 300 7.5 kW (300 kg/h dla zboża) – 14 871 PLN
   KRAFT- 500 11 kW (500 kg/h dla zboża) – 17 109  PLN
   KRAFT-700 15 kW (700 kg/h dla zboża) – 20 762  PLN
   KRAFT-900 22 kW (900 kg/h dla zboża ) – 25 941 PLN

  *Opcja z cyklonem + 5486 zł
  *Ceny podawane są w netto, należy dodać do nich 23% podatku VAT.

  Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń zamieszczonych na stronie Peletto. Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Zadzwoń i umów się z nami na pokaz aby zobaczyć jak działają nasze linie do produkcji pelletu. Warto także zobaczyć ich działanie na naszym koncie YouTube gdzie na bieżąco wrzucamy wszelkie nasze realizacje.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Silnik
  7.5 kW
  Końcówka ssąca z możliwością regulacji
  1 szt.
  Tuleja tłocząca
  5 M. P.
  Sito do wyboru
  3 mm lub 6 mm
  Wydajność
  300 kg/h
  Napięcie
  400 V
  Szerokość
  737 mm
  Wysokość
  984 mm
  Długość
  745 mm
  Waga
  171 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro