Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Rozdrabniacz RD-1000 do słomy, siana, wiórów | 18 kW | do 1000 kg/h

  • Kod produktu:RD-500-1
  • Dostępność: na stanie
  27,306.00 Netto: 22,200.00

  Rozdrabniacz RD-1000 przeznaczony jest do mielenia łodyg roślin różnych typów. Rozdrabnia słomę, ziarno, wióry, nasiona, siano, lucernę, trzcinę, trawę i liście. Po przejściu przez rozdrabniacz uzyskujemy drobną sieczkę, która nadaje się do peletowania.

  Nasz rozdrabniacz do słomy jest wyposażony w specjalnie zaprojektowany rotor, który zapewnia dobrą wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Oprócz tego rozdrabniacz jest dość prosty w obsłudze, łatwo go transportować, ze względu na kółka jest bardzo mobilny.

  Rozdrabniacz RD-1000

  Tak naprawdę rozdrabniacz jest uniwersalną maszyna do użytku w gospodarstwie rolniczym. Produkty przerabiane takim rozdrabniaczem służą do produkcji peletu, brykietu. Dodatkowo możemy przerabiać siano i słomę na paszę i ściółkę dla zwierząt. Niektórzy nasi klienci produkują grzybnię w produkcji pieczarek.

  W naszym rozdrabniaczu zastosowano innowacyjne rozwiązanie do mielenia surowca, jakim jest koło zamachowe o wadzę 55 kg oraz specjalne noże. Dzięki tym rozwiązaniom udało się nam osiągnąć wysoką produktywność przy relatywnie niskim zużyciu energii. Rozdrabniacz jest w stanie przerabiać słomę do 25% wilgotności.

  Rozdrabniacz można skompletować z następującymi podzespołami:

  • stół podawczy
  • cyklon do rozdrabniacza

  Cena dotyczy tylko rozdrabniacza!

  Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń zamieszczonych na stronie Peletto. Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Zadzwoń i umów się z nami na pokaz aby zobaczyć jak działają nasze linie do produkcji pelletu. Warto także zobaczyć ich działanie na naszym koncie YouTube gdzie na bieżąco wrzucamy wszelkie nasze realizacje.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Wielkość frakcji końcowej
  0,5-2 cm
  Napięcie
  400 V
  Moc silnika
  18 kW
  Wydajność
  do 1000 kg/h
  Wymiary
  Długość
  160 cm
  Szerokość
  85 cm
  Wysokość
  2800 mm (z cyklonem)
  Waga
  310 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro