Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Przenośniki taśmowe na zamówienie

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  0.00 Netto: 0.00

  Przenośniki taśmowe na zamówienie dostosowane do twoich potrzeb. Oferujemy przenośniki taśmowe na zamówienie o dowolnych wymiarach, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza firma cechuje się szybką wyceną projektu w ciągu 1-2 dni, co pozwala efektywnie planować proces produkcyjny.

  Zalety przenośników taśmowych:

  Przenośnik taśmowy to niezawodne rozwiązanie, które znacząco zwiększa wydajność produkcji, skraca czas pracy i wprowadza automatyzację w procesie produkcyjnym. Sprzęt ten doskonale sprawdza się w transporcie sypkich i twardych materiałów, przynosząc liczne korzyści dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

  Różnice i zalety naszych przenośników taśmowych:

  1. Niezawodny napęd: Nasze przenośniki taśmowe wyposażone są w niezawodny napęd, co gwarantuje stabilność i ciągłość w długotrwałej eksploatacji.
  2. Wysoka wydajność: Charakteryzują się one wyższą wydajnością w porównaniu do wielu dostępnych na rynku modeli, co przekłada się na efektywność procesu produkcji.
  3. Wysoka wytrzymałość taśmy: Taśmy nośna zapewnia stabilność, co ma istotne znaczenie przy transporcie różnorodnych materiałów.
  4. Opcja systemu chłodzenia granulatu: Wersja wyposażona może być w system wstępnego chłodzenia granulatu pozwala na szybkie schładzanie produktów, przygotowując je do dalszych procesów produkcji.

  Korzyści z naszych przenośników taśmowych:

  • Zmniejszenie kosztów pracy fizycznej
  • Gotowe produkty do załadunku po procesie chłodzenia
  • Wysoka wytrzymałość na temperatury
  • Przyjazne dla środowiska skrobaki
  • Możliwe również zastosowanie w przemyśle spożywczym

  Zaangażowanie w produkcję przenośników taśmowych na zamówienie pozwala nam dostosować sprzęt do różnych dziedzin produkcji, spełniając oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą dostosować przenośnik taśmowy do twoich indywidualnych potrzeb.

  Każdego klienta zapraszamy do naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu. Jeżeli jednak mieszkasz zbyt daleko, możesz przesłać nam swój surowiec, a my wykonamy dla ciebie próby i odeślemy gotowy produkt.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową w celu poznania szerokiej oferty firmy Peletto.pl. Nie wiesz którą maszynę wybrać i jaka będzie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści udzielą ci wszelkich rad i umówią na bezpłatną konsultację.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro