Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Przenośnik kubełkowy, pionowy – noria

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  14,427.90 Netto: 11,730.00

  Przenośnik kubełkowy, noria to niezawodne urządzenie do przemieszczania sypkich substancji stałych w górę i w dół. Produkujemy elewatory o wymiarach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając wysokość rozładunku od 1 do 5 metrów.

  Jakie zalety posiada przenośnik kubełkowy?

  1. Wszechstronność zastosowania: Nadaje się do przenoszenia różnorodnych sypkich substancji stałych, takich jak sól, nawozy, ziarna czy wióry plastikowe.
  1. Dostosowanie do potrzeb klienta: Produkujemy norie, przenośniki  na zamówienie, umożliwiając klientom dostosowanie wymiarów do ich konkretnych potrzeb.
  1. Niezawodność i trwałość: Elewatory posiadają solidny silnik o mocy 0,55 kW, co gwarantuje niezawodność w codziennym użytkowaniu.
  1. Wydajność i duża pojemność: Wydajność 20 ton na godzinę oraz pojemność łyżki wynosząca 1,7 l sprawiają, że norie, przenośniki kubełkowe są efektywne i wydajne.
  1. Wysokość rozładunku na Wymiar: Możliwość ustawienia wysokości rozładunku w zakresie od 2,1 do 6 metrów, dostosowanej do specyfiki produkcji.

  Zadzwoń a nasz zespół chętnie udzieli konsultacji dotyczących doboru odpowiedniej wielkości przenośnika kubełkowego

  • Napięcie: 400 V
  • Moc silnika: 0,55 kW
  • Wydajność: 20 t/g
  • Pojemność łyżki: 1,7 l
  • Wysokość rozładunku: 2,1 – 6 m

  Każdego klienta zapraszamy do naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu. Jeżeli jednak mieszkasz zbyt daleko, możesz przesłać nam swój surowiec, a my wykonamy dla ciebie próby i odeślemy gotowy produkt.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową w celu poznania szerokiej oferty firmy Peletto.pl. Nie wiesz którą maszynę wybrać i jaka będzie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści udzielą ci wszelkich rad i umówią na bezpłatną konsultację.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy. Cena nie jest cena ostateczną produktu, a ten artykuł należy traktować jedynie jako wpis informacyjny. 

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro