Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Stół wibracyjny do peletu BR-500

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  4,305.00 Netto: 3,500.00

  Stół wibracyjny do peletu to urządzenie stosowane w procesie produkcji peletów. Pelety są małymi cylindrycznymi bryłkami wykonanymi z prasowanych materiałów organicznych, takich jak drewno, trociny, słoma, zrębki itp. Służą one jako paliwo stałe wykorzystywane w kotłach grzewczych, piecach i innych urządzeniach opalanych biomasą.

  Stół wibracyjny do peletu jest elementem linii produkcyjnej do wytwarzania peletów. Jego główną funkcją jest odsianie pyłu i uszkodzonych peletów w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu końcowego przed pakowaniem. Stół wibracyjny posiada mechanizm wibracyjny, który powoduje drgania i wstrząsy, dzięki którym odsiane zostają niechciane elementy. Dla średnicy peletu 6mm otwory sita mają średnicę 5mm. Na życzenie Klienta mogą mieć średnicę od 1mm do 8mm. To zapewnia uzyskanie najwyższej jakości produktu końcowego.

  Agroenergotech jest producentem maszyn i urządzeń do produkcji peletu opałowego i pasz granulowanych. W swojej ofercie posiadamy pojedyncze urządzenia takie jak przenośniki ślimakowe i taśmowe z chłodzeniem, przesiewacze, rozdrabniacze i systemy pakowania jak również kompletne linie produkcyjne włącznie z suszarniami do mokrych trocin.

  Maszyny zostały skonstruowane tak, aby zapewnić możliwie najwyższą jakość peletu i ekonomiczną pracę.

  Zapraszamy do kontaktu z firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dostępnych maszyn. Chętne doradzimy w doborze najlepszego urządzenia.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro