Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Przesiewacz bębnowy PB-100 | 0.12 kW

  • Kod produktu:PB-100
  • Dostępność: na stanie
  8,769.90 Netto: 7,130.00

  Przesiewacz bębnowy PB-100 od firmy Peletto przeznaczony jest do przesiewania, kalibracji i wstępnego chłodzenia surowców. Przesiewacz posiada motoreduktor o mocy 0,12 kW oraz otwory do podłączenia odciągu. Urządzenie składa się z bębna z otworami (na życzenie klienta otwory mogą mieć średnicę od 3 do 10 mm w zależności od frakcji surowca).

  Najczęściej maszyna jest stosowana po peleciarce. Głównym celem kalibratora jest przesiewanie i dodatkowe chłodzenie gotowego peletu. Pelet po wyjściu z peleciarki jest narażony i podatny na uszkodzenia.. Przesiewacz zmniejsza ryzyko uszkodzenia świeżo wyprodukowanego peletu. Przesiewacz bębnowy wchodzi w skład linii do produkcji peletu.

  Przesiewacz bębnowy PB-100

  Nie wiesz jaki typ maszyny sprawdzi się najlepiej w twoim gospodarstwie? Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą. Pomożemy ci odpowiednio dobrać bądź tez skompletować maszynę, która optymalnie zostanie wykorzystana i idealnie dopasowana do twoich potrzeb.

  Działamy na terenie całej Polski, jednak nasza siedziba mieści się w Poznaniu. Tu również posiadamy dostępny park maszynowy, halę demonstracyjną w której na żywo możesz zobaczyć cały proces produkcyjny na naszych maszynach. Przyjedź ze swoim surowcem. Masz za daleko? Wyślij nam próbki a my odeślemy ci gotowy granulat. Odwiedź również nasz YouTube

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro