Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2023.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Podajnik ślimakowy do trocin PS-200 MAX | 400 kg/h dla trocin | 2 kW

  • Kod produktu:PS-200 MAX
  • Dostępność: na stanie
  24,882.90 Netto: 20,230.00

  Podajnik ślimakowy do trocin i  paszy PS-200 MAX daje możliwość równomiernego podawania surowca do granulatora, peleciarki lub innego sprzętu. Objętość bunkra  w tym modelu wynosi 0, 2 m3.

  Do czego służy podajnik ślimakowy PS-200 MAX

  Podajnik służy do płynnego podawania surowca do peleciarki. Taki podzespół jest bardzo ważny przy produkcji peletu, ponieważ optymalizuje proces produkcyjny oraz pozwala zaoszczędzić czas i energię:

  • W danym podajniku zamontowany jest kalibrator przesiewacz do trocin, co eliminuje możliwość przedostania się większych kawałków drewna, kory lub innych elementów obcych. Sito w danym bębnie ma wymiary 1×1 cm;
  • Nieprzerwane podawania surowca wpływa znacząco na jakość gotowego peletu oraz na wydajność peleciarki;
  • Pozwala zmniejszyć nakłady pracy fizycznej przy peleciarce (nie trzeba stać cały czas przy maszynie). Podajnik ślimakowy jest wyposażony w bunkier z mieszalnikiem, żeby trociny się nie blokowały (0,2 m3);
  • Dodatkowo na ślimaku są zamontowane magnesy neodymowe, co zwiększa żywotność matrycy. Należy jedynie wyregulować ilość podawanego surowca do głowicy peleciarki.
  • Falownik regulacji obrotów podajnika ślimakowego pomaga w automatyzacji i organizacji procesu produkcji peletu;

  Podajnik ślimakowy może stanowić część kompletnej linii produkcyjnej typu LDG, suszarni do trocin typu SA, lub też być w zestawie mini linii do produkcji peletu (podajnik + peleciarka).

  SPRZĘT MOŻNA OBEJREĆ NA NASYM MAGAZYNIE W POZNANIU. JEST MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY RÓWNIEŻ WYSYŁKA.

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie i YouTube (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Moc
  2 kW
  Napięcie
  400 V
  Wydajność dla trocin
  do 400 kg/h
  Wydajność dla paszy
  do 500 kg/h
  Waga
  220 kg
  Wymiary
  Długość
  2650 mm
  Szerokość
  1240 mm
  Wysokość
  2260 mm
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro