Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Podajnik ślimakowy PS-1000 | 4.1 kW | 1000 kg/h

  • Kod produktu:PS-1000
  • Dostępność: na stanie
  32,041.50 Netto: 26,050.00

  Podajnik ślimakowy do trocin i paszy PS-1000 jest częścią naszej suszarni do trocin SA-600 oraz służy jako sprzęt do równomiernego podawania surowca. PS-1000 zapewni nieprzerwane dostarczanie surowca do granulatora, peleciarki, suszarni do trocin lub innego sprzętu.

  Objętość bunkra zamontowanego w podajniku PS-1000 wynosi 1 m3. Ten podajnik ślimakowy ma możliwość przesiewania (kalibracji) poprzez to, że sito przesiewacza jest wyposażone w silnik wibracyjny do przesiewania surowców dla lepszej jakości surowca przed dalszym podawaniem ich do granulatora, peleciarki czy suszarni do trocin.

  Podajnik ślimakowy jest wyposażony w potężny bunkier, który pełni funkcję cyklonu. Podajnik ślimakowy może stanowić część kompletnej linii produkcyjnej typu LDG, być w zestawie mini linii do produkcji peletu (podajnik + peleciarka) lub naszej suszarni aerodynamicznej suszarni do trocin SA-600.

  Dodatkowo na ślimaku są zamontowane magnesy neodymowe, co eliminuje trafianie kawałków metalowych do matrycy (zwiększa żywotność matrycy). Wystarczy tylko wyregulować ilość podawanego surowca do głowicy peleciarki.

  Pelety to cylindryczne prasowane odpady, najczęściej produkowane z drewna. Granulki uzyskane w wyniku przetwarzania technologicznego są przyjaznym dla środowiska i tanim paliwem o wartości wysokiej opałowej, która pozwala konkurować z olejem napędowym, węglem i drewnem opałowym.

  Podajniki ślimakowe polskiej firmy Peletto.pl są szeroko stosowane przy produkcji peletu, ponieważ proces technologiczny wymaga transportu rożnego surowca na różne poziomy, znaczne odległości i pod różnymi kątami (od węzła podawania surowca do suszarki do trocin, od suszarki do bunkra magazynowego, od bunkra magazynowego do kruszarki młotkowej)

  Podajniki ślimakowe typu PS od firmy Peletto.pl zarówno pod względem odpowiednich materiałów, jak i konstrukcyjnie, są specjalnie przeznaczone do produkcji peletu z takich surowców jak wióry stolarskie, trociny suche i mokre.

  SPRZĘT MOŻNA OBEJRZEĆ NA NASYM MAGAZYNIE W POZNANIU. JEST MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY RÓWNIEŻ WYSYŁKA.

  Każdego klienta zapraszamy do naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu. Jeżeli jednak mieszkasz zbyt daleko, możesz przesłać nam swój surowiec, a my wykonamy dla ciebie granulki i odeślemy gotowy produkt.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową w celu poznania szerokiej oferty firmy Peletto.pl. Nie wiesz którą maszynę wybrać i jaka będzie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści udzielą ci wszelkich rad i umówią na bezpłatną konsultację.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Moc
  1.1 kW dla ślimaka oraz 3 kW dla mieszalnika
  Obroty mieszalnika
  25 obr/min
  Napięcie
  400 V
  Prędkość obrotowa
  750 obr/min
  Wydajność na trocinach
  do 800 kg/h
  Wydajność dla paszy
  do 1000 kg/h
  Waga
  450 kg
  Wymiary
  Długość
  2520 mm
  Szerokość
  1600 mm
  Wysokość
  2200 mm
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro