Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Podajnik ślimakowy poziomy PS-50 | 500 kg/h | 1.1 kW

  • Kod produktu:TT-50
  • Dostępność: na stanie
  7,503.00 Netto: 6,100.00

  Podajnik ślimakowy poziomy, mieszalnik horyzontalny PS-50 od firmy Peletto.pl dostarczy surowiec bezpośrednio do części roboczej granulatora czy peleciarki. Jest dodatkowym węzłem w podajnikach ślimakowych takich jak  PS-200, PS-1500, PS-1000. Podajnik ślimakowy może stanowić część kompletnej linii produkcyjnej typu LDG albo być w zestawie mini linii do produkcji peletu (podajnik + peleciarka).

  Podajnik ślimakowy poziomy PS-50

  Dodatkowo na ślimaku są zamontowane magnesy neodymowe, co eliminuje trafianie kawałków metalowych do matrycy (zwiększa żywotność matrycy). Wystarczy tylko wyregulować ilość podawanego surowca do głowicy peleciarki.

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa.

  Dzięki swojemu 10-letniemu doświadczeniu na rynku maszyn rolniczych firma Peletto.pl jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć twoje gospodarstwo w maszyny najwyższej jakości. Jako producent dbamy o wysokie standardy serwisowe i w obsłudze klienta. Nie borykamy się również z brakiem części. Nie jesteśmy pośrednikiem, dlatego tylko u nas otrzymasz sprzęt, który optymalnie wykorzystasz przy niskim zużyciu energii i niewielkich kosztach.

  Możesz z nasza pomocą składać linie produkcyjne ułatwiające i automatyzujące pracę. Peletto.pl oferuje sprzęt niezawodny, wysokiej klasy, wydajny, z intuicyjną obsługą. Nie czekaj, zadzwoń i zapytaj. Umów się z naszym specjalistą i przyjedź do Poznania do naszej hali demonstracyjnej gdzie możesz zobaczyć pracę maszyn na żywo. Przywieź własny surowiec i zobacz efekt końcowy.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Moc
  1.1 kW
  Napięcie
  400 V
  Prędkość obrotowa
  1000 obr min
  Wymiary
  Waga
  70 kg
  Długość
  1350 mm
  Szerokość
  220 mm
  Wysokość
  470 mm
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro