Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2023.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Nasza firma Peletto posiada w swojej ofercie peleciarki, granulatory serii GKM. Powstały z myślą o małych i średnich gospodarstwach rolnych. Konstrukcyjnie peleciarki typu GKM różnią się od peleciarek typu Peleton. W pierwszej kolejności to napęd który w tym przypadku jest realizowany na pasek klinowy. W zależności od wielkości peleciarki może być zamontowany 1 lub 2 czy tez 3. Wał główny w peleciarkach napędza matrycę. W tej serii jest ruchoma matryca.

  Zalety jakie posiadają peleciarki, granulatory serii GKM:

  • Istnieje możliwość regulacji odstępu pomiędzy matrycą, a rolkami podczas pracy. To pomaga użytkownikom dokręcić rolki patrząc na pelet, który wychodzi słabo zbity albo odpuścić rolki w przypadku gdy słychać metalowe dźwięki tarcia rolek bezpośrednio o matrycę. Z reguły ten odstęp powinien być w przedziale od 0,1 do 0,3 mm;
  • Taki typ konstrukcji pozwala zwiększyć liczbę obrotów na matrycy. To pozwala osiągnąć przy takiej samej średnicy matrycy większą wydajność;
  • Konstrukcyjnie jest maszyna bardziej intuicyjna. Napęd jest na paski klinowe oraz koło pasowe, dlatego eksploatacja oraz konserwacja maszyny jest bardzo prosta. Części zamienne są powszechnie dostępne, wobec tego bezproblemowo można serwisować czy naprawić taką maszynę samemu w razie usterek;
  • Otrzymujemy maszynę bardziej efektywną biorąc pod uwagę wydajność w stosunku do poboru mocy oraz ceny samej maszyny.

  Peleciarki, granulatory serii GKM zostały skonstruowane głównie do przerabiania surowców miękkich takich jak mieszanki paszowe, pełnowartościowa pasza, ziarno całe, również kruszone czy rozdrobnione, biomasa typu siano, słoma, odpady zbożowe (z rzepaku, soi czy owsa).

  Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami w celu umówienia się na bezpłatna konsultację. Przyjedź i zobacz pracę naszych maszyn na żywo w parku maszyn, który mieści się w Poznaniu. Zostań naszym klientem i ciesz się niezawodnością pracy naszych maszyn i przestań borykać się z problemem braku dostępności części.

  Jesteśmy producentem nie pośrednikiem, dlatego otrzymasz od nas najlepszy i najbardziej wydajny, dostosowany do twoich potrzeb sprzęt w atrakcyjnej cenie producenta.

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Usługi

  Firma Peletto.pl oferuje Państwu zakres usług związanych z branżą peletowania oraz granulacji surowców.

  Nasza firma jest producentem wszystkich podzespołów peleciarek. We własnym zakresie prowadzimy produkcję maszyn do peletu również wykonujemy zamówienia indywidualne.

  Wykonujemy na zamówienie m.in:

  1. matrycę dostosowane pod indywidualne życzenie klienta;
  2. rolki kompletne oraz elementy rolek (w tym osi, krążniki);
  3. wały główne;
  4. kompletne głowicy do samodzielnego montażu (z obrotowymi rolkami oraz z obrotowymi matrycami);
  5. przenośniki taśmowe pod wymiar.

  Świadczymy usługi montażu oraz uruchomienia linii do produkcji pelletu, szkolimy personel.

  Gwarancja wysokiej jakości

  Własna produkcja

  8 lat na rynku

  Gwarancja i Serwis

  Dostawa w całej Europie

  Duży wybór produkcji

  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro