Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Peleciarka, granulator GKM-260 | 11 kW | 300 kg/h

  • Kod produktu:GKM - 260
  • Dostępność: na stanie
  14,120.40 Netto: 11,480.00

  Jednym z największych przedstawicieli serii GKM jest granulator do pasz oraz peletu GKM-260. To solidny ta niezawodny sprzęt, który zapewni twojemu gospodarstwu wystarczającą ilość paszy granulowanej dla zwierząt oraz jednocześnie peletu opalowego na zimę.

  Obroty redukowane w tej peleciarce są za pomocą pasków klinowych (3 x paski 1750mm typ B). Matryca jest obrotowa, rolki stałe. To pozwala uzyskać dużą wydajność przy niższym zużyciu energii, co sprawia jest taka maszyna oszczędza nie tylko twój czas ale i pieniądze.

  Kupując taką peleciarkę 2w1 można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Jej solidna konstrukcja pozwala przerabiać miękkie surowce, takie jak mieszanki paszowe na pasze granulowaną czy też twardsze surowce, takie jak biomasa czy trociny iglaste na pelety paliwowe. Można robić pełnowartościową karmę dla twoich zwierząt, przy okazji robić dodatkowo pelet do opalania twojego oraz twoich bliskich domów.

  W zestawie do peleciarki otrzymasz odpowiednio dobraną do swoich potrzeb matrycę. Nasi fachowcy pomogą dobrać optymalną matrycę biorąc pod uwagę surowiec jaki będzie przetwarzany oraz zwierzęta, dla których granulowana karma będzie robiona. Dodatkowo można kupić kilka matryc na wymianę, żeby właściwie dostosować średnicę otworów roboczych do niezbędnych celów.

  W komplecie do peleciarki otrzymasz klucz do łatwego zdejmowania matryc!

  Można zaoszczędzić zakupując oddzielnie podzespoły peleciarki dla samodzielnego montażu.

  Każdego klienta zapraszamy do naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu. Jeżeli jednak mieszkasz zbyt daleko, możesz przesłać nam swój surowiec, a my wykonamy dla ciebie granulki i odeślemy gotowy produkt.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową w celu poznania szerokiej oferty firmy Peletto.pl. Nie wiesz którą maszynę wybrać i jaka będzie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści udzielą ci wszelkich rad i umówią na bezpłatną konsultację.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Moc silnika
  11kW
  Napięcie
  400 V
  Ilość obrotów na matrycy
  250 obr / min
  Średnica matrycy
  259 mm
  Ilość rolek
  2 szt
  Ilość noży odcinających
  1 szt
  Okres gwarancji
  12 miesięcy
  Wydajność
  Dla paszy
  do 300 kg/h
  Dla peletu
  do 120 kg/h
  Wymiary
  Długość
  900 mm
  Szerokość
  700 mm
  Wysokość
  1500 mm
  Waga
  250 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro