Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Granulator paszowy, peleciarka SMP-160 PRO | 5,5 kW | do 150 kg/h

  • Kod produktu:DR-160 PRO
  • Dostępność: na stanie
  12,619.80 Netto: 10,260.00

  Granulator do pasz SMP-160 posiada silnik 5,5 kW osiągający 3000 obr/min. Ta peleciarka również jak jej młodsza siostra SMP-160 nadaje się do produkcji pasz dla potrzeb własnego gospodarstwa domowego. Konstrukcja tego granulatora opiera się na głowicy z ruchomymi rolkami i stałą matrycą.

  Główne zalety granulatora SMP-160 PRO:

  • Podzespoły maszyny takie jak łożyska czy silniki pochodzą od sprawdzonych europejskich producentów ( nie posiadamy w swojej ofercie chińskich peleciarek)
  • Peleciarka posiada automatyczny wyłącznik asynchronicznego silnika elektrycznego z elektromagnetycznym zabezpieczeniem termicznym
  • Zainstalowano także amperomierz elektroniczny, który jeszcze bardziej ułatwia pracę
  • Matryce można dostosować pod potrzeby gospodarstwa, wykonujemy je na zamówienie dostosowując średnicę otworów roboczych do zapotrzebowania i rodzaju karmy

  Peleciarka, granulator do pasz SMP-160 PRO – jak wypada na tle pozostałych podobnych maszyn?

  • Części główne peleciarki takie jak matryca i rolki wykonane zostały ze stali stopowej 18HGT;
  • Hartowanie części zamiennych odbywa się w piecu termicznym
  • Przeprowadzamy nawęglanie, szlifowanie i polerowanie matrycy
  • Twardość matrycy szacowana jest w skali Rockwella, odpowiada ona twardości łożyska, którego wartości wahają się w granicach 55-60 jednostek.

  Peleciarka SMP-160 PRO posiada ruchome rolki, a matryca jest stała przez co materiał jest lepiej rozbijany i dokładniej rozprowadzany na matrycy. Dotyczy to szczególnie żywności o niskiej wadze (takiej jak mączka z trawy). Przy obrotowej matrycy mąka nie dostaje się dobrze pod wałki.

  Na wszystkich etapach produkcji detali przeprowadzamy ścisłą kontrolę, aby uniknąć pojawienia się wad. Gwarancja 12 miesięcy, dodatkowo zapewniamy serwis pogwarancyjny.

  Aby zapytać o więcej szczegółów dotyczących tego lub innych granulatorów bądź tez peleciarek do produkcji pelletu, skontaktuj się z nami pod jednym z numerów telefonów widocznych na stronie i dowiedz się czego potrzebujesz. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i będą w stanie odpowiednio dopasować sprzęt do Twoich potrzeb.

  Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Model:
  DR-160 PRO
  Napięcie:
  380 V
  Moc silnika:
  5,5 kW, 1500 obr/min
  Wydajność:
  120-150 kg/h
  Średnica granulek:
  2-6 mm
  Waga:
  100 kg
  Wymiary:
  620*450*800mm
  Średnica matrycy:
  160 mm
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro