Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Peleciarka, granulator do pelletu opałowego SMP-400 37 kW do 450 kg/h

  • Kod produktu:DR-400
  • Dostępność: na stanie
  71,020.20 Netto: 57,740.00

  Peleciarka o mocy 37 kW została opracowana i wyprodukowana z myślą o dużych przedsiębiorstwach produkujących pellet opałowy z trocin, słomy i innej biomasy. Model nadaje się do całodobowej pracy i zapewnia wysoką wydajność na wszystkich rodzajach surowców.

  Gwarancja na sprzęt – 12 miesięcy.

  Jakie cechy ma peleciarka SMP-400 o mocy 37 kW i wydajności do 450 kg/h

  Szereg innowacji wprowadzonych do modelu podstawowego sprawiły, że peleciarka do trocin, słomy jest bardziej wydajna, niezawodna i produktywna.

  Trwała skrzynia biegów ze szlifowanym zębem, wysokim przełożeniem i wysokim momentem obrotowym. Jest to ulepszona wersja przekładni hipoidalnej z modułem zęba 10, który ma duży margines wytrzymałości na zginanie. Zastosowano łożyska stożkowe ZKL produkcji czeskiej o minimalnej średnicy wewnętrznej, co wyeliminowało luz promieniowy i osiowy.

  4-rolkowy mechanizm dociskowy. Jednostka wykonana jest tak, że 2 rolki przepychają surowiec przez zewnętrzne otwory w matrycy, a pozostałe dwa – przez wewnętrzne. Zmniejsza to obciążenie matrycy i rolek, wydłużając żywotność materiałów eksploatacyjnych.

  Ochrona łożysk na rolkach przed uderzaniem surowców. Produkty ZKL uzupełniają rzeźbione labirynty i gumowe mankiety. Dzięki temu rolki mają dłuższą żywotność i nie wymagają częstej konserwacji.

  Łożysko wałeczkowe wzdłużne z mosiężnym separatorem, który ogranicza obciążenie osiowe w obudowie granulatora.

  Pozwala to na użytkowanie peleciarki SMP-400 przez 24/7 bez ryzyka szybkiej awarii.

  Układ chłodzenia oleju, który zapobiega przegrzaniu krytycznych elementów. Zmniejsza to prawdopodobieństwo szybkiego zużycia kół zębatych skrzyni biegów i jej awarii. Jednocześnie maleje ryzyko przegrzania surowców.

  Zwiększona ochrona mechaniczna i elektryczna. Sprzęgło poślizgowe działa, gdy prąd znamionowy silnika jest przekroczony o 20%. Ustaw płynny rozruch silnika. W szafie sterowniczej stosujemy jednostkę UBZ 301, która chroni granulator przed słabym napięciem, przeciążeniem mechanicznym, naruszeniem okablowania silnika i kabla, upływem prądu itp.

  Matryce do nowych granulatorów wykonywane są również na maszynach CNC w celu uzyskania idealnej geometrii, a także z późniejszym cementowaniem i zwiększeniem twardości do 56-60 Rockwell.

  Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro