Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Peleciarka do produkcji pelletu PELETON-300 na silnik spalinowy | Diesel 30 KM | 350kg/h

  • Kod produktu:PELETON-300-spalinowy
  • Dostępność: na stanie
  57,662.40 Netto: 46,880.00

  Co to PELETON-300?

  Peleciarka PELETON-300 to maszyna przeznaczona do produkcji peletu opałowego, pasz dla zwierząt, a także do granulowania odpadów z produkcji cukru, torfu, łuski zbóż, ptasich odchodów, tworzyw sztucznych i wielu innych odpadów rolniczych.

  Wydajny, łatwy w użyciu, dostosowany do pracy ciągłej. Wszystkie podzespoły zostały wykonane przez naszą firmę przez co nie występuje problem braku dostępności części. Niezmiennie wysoka jakość oraz niski koszt detali stawią naszą peleciarkę na pierwszym miejscu wśród innych maszyn konkurencji.

  Dla automatyzacji pracy oraz uzyskania lepszej jakości produktu końcowego, jest opcja skompletowania peleciarki PELETON-300 w mini linię ML-300 lub większe linie do produkcji pelletu.

   Do peleciarki PELETON-300 można dokupić również:

  • Podajnik ślimakowy;
  • Młyn bijakowy;
  • Przenośnik taśmowy (przenośnik);
  • System odciągowy;
  • Rozdrabniacz do słomy;
  • Bęben przesiewający

  Istnieje możliwość przerabiania wielu innych surowców (ponad 60)Nasze wieloletnie doświadczenie oraz stałe doskonalenie technologii produkcyjnej sprawiają, że jesteśmy w stanie idealnie dopasować peleciarkę oraz inne maszyny, które zostaną dopasowane na miarę potrzeb twojego gospodarstwa.

  Cena Peleciarki PELETON 300 zależy od konfiguracji: Maszynę można zakupić bez silnika, wtedy otrzymują państwo całą maszynę wraz z głowicą, obudową, przekładnią, kołami pasowymi za wyjątkiem silnika. Jeżeli w państwa gospodarstwie występuje problem z dostępem do prądu który miałby zasilać peleciarkę, oferujemy również maszynę do produkcji peletu z napędem od WOM ciągnika (ostatnią opcją jest możliwość zakupu samej części roboczej do samodzielnego montażu).

  Wszystkie ceny wyrażone są w netto, do cen podanych w tabeli należy dodać 23%VAT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową w celu poznania szerokiej oferty firmy Peletto.pl.

  Nie wiesz którą maszynę wybrać i jaka będzie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści udzielą ci wszelkich rad i umówią na bezpłatną konsultację. Zapraszamy również do naszej hali demonstracyjnej, która mieści się w Poznaniu. Tam będziesz mógł na żywo zobaczyć pracę naszej peleciarki również przy użyciu twojego surowca!

   

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową w celu poznania szerokiej oferty firmy Peletto.pl.

  Nie wiesz którą maszynę wybrać i jaka będzie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści udzielą ci wszelkich rad i umówią na bezpłatną konsultację. Zapraszamy również do naszej hali demonstracyjnej, która mieści się w Poznaniu. Tam będziesz mógł na żywo zobaczyć pracę naszej peleciarki również przy użyciu twojego surowca!

  Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Wydajność
  Dla trocin
  350–420 kg/h
  Dla słomy
  320–380 kg/h
  Dla biomasy rolniczej
  400–700 kg/h
  Dla odpadów zbożowych
  400–600 kg/h
  Dla odpadów z nasion oleistych
  500-650 kg/h
  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Moc silnika
  30 KM
  Rodaj silnika
  Diesel
  Średnica matrycy
  300 mm
  Ilość rolek
  2 szt.
  Ilość noży odcinających
  1 szt.
  Okres gwarancji
  12 miesięcy
  Wymiary
  Długość
  1382 mm
  Szerokość
  650 mm
  Wysokość
  1150 mm
  Waga
  650 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro