Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Głowica GKM-260 część robocza peleciarki pod 11 kW | do 260 kg/h

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  5,916.30 Netto: 4,810.00

  Głowica, część robocza GKM-260 z ruchomą matrycą daje możliwość samodzielnego zbudowania granulatora paszowe czy też peleciarki w oparciu o sprawdzoną część główną. Peleciarka powstała na bazie tej głowicy będzie doskonale sprawdzać się zarówno w drobnych gospodarstwach produkując wysokiej klasy pasze dla zwierząt jak i  przydomowych garażach z powodzeniem produkując niewielkie ilości pelletu na własne potrzeby

  Z czego składa się głowica GKM-260

  • ruchoma matryca o średnicy 259 mm
  • stałe rolki (2 rolki)
  • wał główny
  • szuflada wylotowa na gotowy granulat
  • kosz zasypowy peleciarki powodujący pozostanie surowca w obszarze matrycy

  Głowica po odpowiednim podłączeniu zyskuje wydajność do 300 kg granulatu na godzinę.

  Zalecana moc silnika elektrycznego do tej głowicy wynosi do 11 kW natomiast ilość obrotów na matrycy nie powinna przekraczać 250 obr/min

  Prezentowany zestaw w tej cenie nie posiada kół pasowych w zestawie. Jest jednak możliwość zamówienia takich kół za dodatkową opłatą.

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego. Porozmawiaj z naszymi specjalistami i umów się na bezpłatną konsultację podczas której dopasujemy sprzęt idealnie pod wymagania twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w Poznaniu i zobacz na żywo prace naszych niezawodnych maszyn. Posiadamy halę demonstracyjną z parkiem maszynowym.

  Weź ze sobą swój surowiec a my pokażemy ci jak zachowa się on w sprzętach od firmy Peletto. Nie możesz przyjechać? Wyślij nam swój produkt, a my odeślemy do ciebie gotową próbkę.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro