O nas

Firma „Peletto.pl” jest producentem sprzętu dla produkcji pelletu opałowego, granulatu oraz brykietu. Na rynku funkcjonujemy już 10 lat i cieszymy się coraz większym uznaniem i powodzeniem co potwierdzą setki naszych zadowolonych klientów.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji peleciarek i granulatorów o wydajności od 30 do 4500 kg/h. W swojej ofercie posiadamy także kompletne linie do produkcji peletu z matrycą płaską (do 450 kg/h wydajność) oraz z matrycą pierścieniową o wydajności (do 4500kg/h). 

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów oraz idąc wciąż z duchem czasu z roku na rok rozszerzaliśmy swoją ofertę o nowe maszyny i profesjonalne wyposażenie do produkcji granulatów oraz pelletu. Nasze wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu energooszczędnych technologii oraz nowych metod granulacji dla różnych typów surowców w branży obróbki drewna, pasz granulowanych, branży cukierniczej, piwowarstwie, energetyce alternatywnej oraz wielu innych, daje możliwość rozwiązywania problemów o różnym stopniu trudności oraz oferowania klientowi najbardziej optymalnych i sprawdzonych rozwiązań.

Specjalny dział eksperymentalny ciągle sprawdza różne typy technologii peletowania, przerabiania biomas. Do tej pory opracowaliśmy ponad 60 technologii dla różnych typów surowców, prototypów matryc wysokiej jakości, z przetestowanymi i sprawdzonymi rozwiązaniami dla każdego nowego surowca. 

  • Realizujemy pełne SZKOLENIE z obsługi urządzenia - BEZPŁATNIE
  • Zapewniamy serwis gwarancyjny (przez 12 miesięcy) i pogwarancyjny
  • Możliwość sprawdzenia sprzętu na miejscu w naszej siedzibie z użyciem własnego surowca
  • Dla każdego klienta paragon lub faktura

© Prawo autorskie 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.