Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Śrutownik, kruszarka KRAFT-150 do zboża, trocin | 4 kW | 150 kg/h

  • Kod produktu:KRAFT-150
  • Dostępność: na stanie
  7,712.10 Netto: 6,270.00

  Śrutownik, młyn bijakowy KRAFT-150 do ziarna i trocin, od firmy Peletto.pl przeznaczony jest do śrutowania zbóż oraz rozdrabiania trocin i wiórów stolarskich. Rozdrabnia również ziarna, łuski słonecznika, obornik, odchody. Ładowanie trocin jest pneumatyczne.

  Peletto.pl oferuje zakup kruszarki do przetwarzania trocin, charakteryzującej się łatwością obsługi. Możliwa jest szybka zmiana sit o różnych średnicach otworów w celu dostosowania stopnia rozdrobnienia. Części eksploatacyjne kruszarki (sita, młoty) są zawsze dostępne w magazynie.

  Młyn bijakowy, kruszarka do trocin KRAFT-150 działa w następujący sposób: 

  • Surowiec jest pobierany przez wyrzutnik z burty, leja lub przyczepy samochodowej. Za pomocą elastycznej rury ssącej jest on kierowany do komory kruszenia;
  • W komorze surowiec jest kruszony za pomocą obrotowych młotów i odchylany na ścianach sita, aż rozmiar frakcji będzie mniejszy niż rozmiar otworów sita;
  • Rozdrobnione surowce są wyrzucane przez sito do obudowy przez kruszarkę młotkową pod wpływem przepływu powietrza wytwarzanego przez wentylator;
  • Rozdrobniony materiał jest następnie kierowany do komory wentylatora, skąd jest przenoszony przez rurę wylotową i elastyczny przewód ciśnieniowy do podajnika magazynowego lub mieszalnika.

  Młyn bijakowy nadaje się do produkcji pasz dla zwierząt oraz brykietu i peletu. Świetnie sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych jak i przemysłowych. Śrutownik zapewnia równomierne mielenie dostarczanych surowców przy niskim tworzeniu małych frakcji podobnych do pyłu, a także ma możliwość regulacji stopnia kruszenia. Wyrzutnik wlotu powietrza zapewnia wygodę podczas pracy, umożliwia regulację zasysania powietrza i zapobiega zatykaniu się surowców w kruszarce podczas mielenia. Dostarczanie surowców do rozdrabniacza odbywa się za pomocą wyrzutnika i węży PVC wchodzących w skład młyna bijakowego, co pozwala wyeliminować koszty zakupu, instalacji i konserwacji urządzeń transportowych, takich jak przenośnik;

  Zalety młyna bijakowego KRAFT-150 od firmy Peletto.pl do ziarna, trocin:

  • Solidna konstrukcja;
  • Wysoka wydajność;
  • Nadaje się do mielenia ziaren, kolb kukurydzy, wiórów z trocin stolarskich;
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem;

  Śrutownik do zboża KRAFT-150 ma również możliwość pracy w tandemie  wraz z mieszalnikiem paszowym KS-300.  W tym ostatnim, dodatkowo zainstalowany jest filtr do przepływu powietrza i osiadania rozdrobnionych surowców.

  Koszt modernizacji to dodatkowe 400 PLN.

  Poniżej znajduje się tablica z wyceną młynów bijakowych:

  1. KRAFT-150 4 kW (150 kg/h dla zboża) – 9041 PLN
  2. KRAFT- 300 7.5 kW (300 kg/h dla zboża) – 14 871 PLN
  3. KRAFT- 500 11 kW (500 kg/h dla zboża) – 17 109  PLN
  4. KRAFT-700 15 kW (700 kg/h dla zboża) – 20 762  PLN
  5. KRAFT-900 22 kW (900 kg/h dla zboża) – 25 941 PLN

  *Opcja z cyklonem + 4460 zł
  *Ceny podawane są w netto, należy dodać do nich 23% podatku VAT.

  Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń zamieszczonych na stronie Peletto. Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Zadzwoń i umów się z nami na pokaz aby zobaczyć jak działają nasze linie do produkcji pelletu. Warto także zobaczyć ich działanie na naszym koncie YouTube gdzie na bieżąco wrzucamy wszelkie nasze realizacje.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Silnik
  4 kW
  Końcówka ssąca z możliwością regulacji
  1 szt.
  Tuleja tłocząca
  3 M. P
  Sito do wyboru
  3 mm lub 6 mm
  Wydajność
  150 kg/h
  Napięcie
  400 V
  Wymiary
  Szerokość
  737 mm
  Wysokość
  984 mm
  Długość
  745 mm
  Waga
  159 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro