Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Mieszalniki paszowe od firmy Peletto.pl to najlepszy wybór dla Twojego gospodarstwa. W swojej ofercie posiadamy mieszalniki do pasz poziome oraz pionowe, które idealnie sprawdzą się do dokładnego i równomiernego wymieszania a następnie rozprowadzenia przygotowanej paszy.

  Mieszalniki do pasz dostępne w naszej ofercie różnią się również objętością zbiornika, w naszej ofercie posiadamy mieszalniki od 300 kg i do 2000 kg.  Jednym z najważniejszych elementów, które z pewnością ułatwią ci pracę jest jest system wagowy. Zastosowanie mieszalnika paszowego w gospodarstwie pozwala poprawić jakość żywienia zwierząt i zmniejszyć koszty pracy.

  Mieszalniki paszowe od firmy Peletto:

  • Służą do przygotowania skoncentrowanych mieszanek paszowych poprzez staranne mieszanie składników w celu uzyskania jednorodnej, pełnowartościowej paszy dla różnych grup zwierząt gospodarskich;
  • Mieszalniki produkowane przez firmę Peletto.pl są konstrukcji stalowej wykonane z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością;
  • Cała konstrukcja jest chroniona przed korozją lakierem.

  Urządzenie może służyć jako element linii do przygotowywania pasz, produkcji pasz granulowanych i mieszania różnych składników sypkich.

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy udzielą ci bezpłatnej konsultacji. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz działanie  wysokiej jakości maszyn Peletto na żywo.

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Usługi

  Firma Peletto.pl oferuje Państwu zakres usług związanych z branżą peletowania oraz granulacji surowców.

  Nasza firma jest producentem wszystkich podzespołów peleciarek. We własnym zakresie prowadzimy produkcję maszyn do peletu również wykonujemy zamówienia indywidualne.

  Wykonujemy na zamówienie m.in:

  1. matrycę dostosowane pod indywidualne życzenie klienta;
  2. rolki kompletne oraz elementy rolek (w tym osi, krążniki);
  3. wały główne;
  4. kompletne głowicy do samodzielnego montażu (z obrotowymi rolkami oraz z obrotowymi matrycami);
  5. przenośniki taśmowe pod wymiar.

  Świadczymy usługi montażu oraz uruchomienia linii do produkcji pelletu, szkolimy personel.

  Gwarancja wysokiej jakości

  Własna produkcja

  8 lat na rynku

  Gwarancja i Serwis

  Dostawa w całej Europie

  Duży wybór produkcji

  Select your currency
  EUR Euro