Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Mieszalnik paszowy KC-600 z workami odpylającymi | 2000 kg/h | 2.2 kW

  • Kod produktu:KC-600
  • Dostępność: na stanie
  13,345.50 Netto: 10,850.00

  Mieszalnik do paszy KC-600 od firmy Peletto.pl przeznaczony jest do mieszania składników sypkich w produkcji pasz. Aby zaoszczędzić na regularnym zakupie mieszanki paszowej dla zwierząt gospodarskich: królików, ptaków lub ryb, lepiej kupić poziomy mikser pasz. Mieszalnik o pojemności zbiornika 600 kg wyposażony w silnik o mocy 3 kW lub 2.2 kW. Wydajność wynosi 2000 kg/h.

  Zalety mieszalnika do pasz KC-600 o wydajności 2000 kg/h:

  • efektywne mieszanie odbywa się za pomocą pionowego ślimaka, który tworzy ciągły przepływ produktu od dołu do góry;
  • składniki są podawane do lejka podającego umieszczonego na wygodnej wysokości, a komponenty mogą być podawane podczas pracy, co pozwala zaoszczędzić czas mieszania;
  • dostępne są zabezpieczenia i blokady zapewniające bezpieczną pracę;
  • istnieje okno do pobierania próbek i rura z przepustnicą do rozładunku gotowych produktów, zarówno do worków, jak i do kolejnych urządzeń technologicznych. Dostępność drzwi serwisowych w dolnej części obudowy;
  • dodatkowo możesz kupić wagę pod mieszalnik paszowy aby kontrolować proporcje;
  • możliwe wykonanie ze stali nierdzewnej;
  • dwa rodzaje wykonania: układ worków boczny lub górny.

  Mieszalniki do pasz od firmy Peletto zapewnią ci maksymalną wydajność w biznesie, ponieważ obecnie nie ma bardziej praktycznych, ekonomicznych i funkcjonalnych mieszalników do uzyskania zbilansowanej mieszanki paszowej. Mieszalnik KC-600 może być stosowany w różnych procesach przemysłowych, w produkcji pasz, mieszanek nawozowych, przemyśle chemicznym i leczniczym, przy detergentach sypkich i wszystkich przypadkach, w których konieczne jest uzyskanie mieszaniny w proszku.

  Mieszanka paszowa uzyskana w mieszalniku poziomym może być dalej granulowana lub stosowana zgodnie z innym przeznaczeniem.

  Kup dobry i skuteczny sprzęt, aby samodzielnie przygotować odpowiednią mieszankę paszy, witamin i suplementów mineralnych od firmy peletto.pl. 

  Poniżej znajduje się tablica z wyceną:

  1. Mieszalnik paszowy KC-600 – 12 290,00 PLN
  2. Mieszalnik paszowy KC-600 + Śrutownik Kraft-300 – 24 090,00  PLN

  *Opcja z wagą do mieszalnika + 2150 zł
  *Opcja z workami odpylającymi + 620 zł
  *Ceny podawane są w netto, należy dodać do nich 23% podatku VAT.

  Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń zamieszczonych na stronie Peletto. Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz cały nasz park maszynowy na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Pojemność
  600 kg
  Silnik
  2.2 kW/400V
  Mieszanie
  10 minut
  Wysokość z workami na bok
  2200 mm
  Wysokość z workami do góry
  3250 mm
  Średnica
  1100 mm
  Waga
  190 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro