Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Mieszalnik do pasz KC-2000 | 4500 kg/h | 3 kW

  • Kod produktu:KC-2000
  • Dostępność: na stanie
  18,228.60 Netto: 14,820.00

  Mieszalnik do paszy KC-2000 od firmy Peletto.pl przeznaczony jest do mieszania składników sypkich przy produkcji pasz. Aby zaoszczędzić na regularnym zakupie mieszanki paszowej dla zwierząt gospodarskich takich jak królików, ptaków lub ryb, lepiej kupić poziomy mikser pasz. Mieszalnik o pojemności zbiornika 2000 kg wyposażony jest w silnik o mocy 3 kW. Wydajność wynosi do 4500 kilogramów na godzinę.

  Mieszalniki materiałów sypkich służą do przygotowania skoncentrowanych mieszanek paszowych poprzez staranne mieszanie składników w celu uzyskania jednorodnej, pełnowartościowej paszy dla różnych grup zwierząt gospodarskich. Mieszalniki produkowane przez firmę Peletto.pl są konstrukcji stalowej, wykonane z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością. Ruchoma część mieszalników jest zamontowana na łożyskach. Cała konstrukcja jest chroniona przed korozją lakierem. Urządzenie może służyć jako element linii do przygotowywania pasz, produkcji pasz granulowanych i mieszania różnych składników sypkich.

  Zalety mieszalnika do pasz:

  • efektywne mieszanie odbywa się za pomocą pionowego ślimaka, który tworzy ciągły przepływ produktu od dołu do góry;
  • składniki są podawane do lejka podającego umieszczonego na wygodnej wysokości, a komponenty mogą być podawane podczas pracy, co pozwala zaoszczędzić czas mieszania;
  • dostępne są zabezpieczenia i blokady zapewniające bezpieczną pracę;
  • istnieje okno do pobierania próbek i rura z przepustnicą do rozładunku gotowych produktów, zarówno do worków, jak i do kolejnych urządzeń technologicznych. Dostępność drzwi serwisowych w dolnej części obudowy;
  • dodatkowo możesz kupić wagę pod mieszalnik paszowy aby kontrolować proporcje;
  • możliwe wykonanie ze stali nierdzewnej;
  • dwa rodzaje wykonania: układ worków boczny lub górny.

  Mieszalniki do pasz od firmy Peletto zapewnią ci maksymalną wydajność w biznesie, ponieważ obecnie nie ma bardziej praktycznych, ekonomicznych i funkcjonalnych mieszalników do uzyskania zbilansowanej mieszanki paszowej. Mieszalnik KC-2000 może być stosowany w różnych procesach przemysłowych, w produkcji pasz, mieszanek nawozowych, przemyśle chemicznym i leczniczym, przy detergentach sypkich i wszystkich przypadkach, w których konieczne jest uzyskanie mieszaniny w proszku.

  Mieszanka paszowa uzyskana w mieszalniku poziomym może być dalej granulowana lub stosowana zgodnie z innym przeznaczeniem.

  Kup dobry i skuteczny sprzęt, aby samodzielnie przygotować odpowiednią mieszankę paszy, witamin i suplementów mineralnych od firmy peletto.pl. 

  Poniżej znajduje się tablica z wyceną:

  1. Mieszalnik paszowy KC-2000 – 16380,00 PLN
  2. Mieszalnik paszowy KC-2000 + Młyn bijakowy KRAFT-900 – 30 830,00 PLN

  Opcja z wagą do mieszalnika + 2150 zł
  Opcja z workami odpylającymi + 620 zł
  *Ceny podawane są w netto, należy dodać do nich 23% podatku VAT.

  Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń zamieszczonych na stronie Peletto. Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz cały nasz park maszynowy na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Pojemność
  2000 kg
  Silnik
  3 kW / 400V
  Mieszanie
  20 minut
  Wysokość z workami na bok
  3000 mm
  Wysokość z workami do góry
  3900 mm
  Średnica
  1650 mm
  Waga
  360 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro