Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Mini linia do produkcji paszy dla zwierząt MLP-150 | 7 kW | 150 kg/h

  • Kod produktu:MLP-150
  • Dostępność: na stanie
  17,072.40 Netto: 13,880.00

  Mini linia do produkcji pasz, mieszanek paszowych MLP-150 od firmy Peletto.pl o wydajności do 150 kg/h to niezawodny i długowieczny kompleks, który może idealnie sprawdzić się w twoim gospodarstwie.

  Prezentowana linia MLP-1000 do produkcji pasz o wydajności 1000 kg/h składa się z młyna bijakowego KRAFT-150. Wraz ze śrutownikiem jest KC-300 co tworzy linię do produkcji paszy z między innymi z odpadów zbożowych. Rozdrabnia również ziarna, łuski słonecznika, obornik, odchody. Ładowanie trocin jest pneumatyczne.

  Peletto.pl oferuje zakup młyna bijakowego do przetwarzania trocin, charakteryzującej się łatwością obsługi. Możliwa jest szybka zmiana sit o różnych średnicach otworów w celu dostosowania stopnia rozdrobnienia. Części eksploatacyjne kruszarki (sita, młoty) są zawsze dostępne na magazynie.

   Młyn bijakowy, śrutownik do zboża działa w następujący sposób: 

  • Surowiec jest pobierany przez wyrzutnik z burty, bunkra lub przyczepy samochodowej. Za pomocą rury ssącej jest ona kierowana do komory kruszenia;
  • W komorze surowiec jest kruszony za pomocą obrotowych młotów i odchylany na ścianach sita, aż rozmiar frakcji będzie mniejszy niż rozmiar otworów sita.
  • Rozdrobnione surowce są wyrzucane przez sito do obudowy przez kruszarkę młotkową pod wpływem przepływu powietrza wytwarzanego przez wentylator.
  • Rozdrobniony materiał jest następnie kierowany do komory wentylatora, skąd jest przenoszony przez rurę wylotową i elastyczny przewód ciśnieniowy do mieszalnika poziomowego KC-300.

  Rozdrabniacz przydaje się przy produkcji pasz dla zwierząt, brykietu i pelletu. Idealnie sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych jak i przemysłowych.

  Śrutownik zapewnia równomierne mielenie dostarczanych surowców przy niskim tworzeniu małych frakcji podobnych do pyłu, a także ma możliwość regulacji stopnia kruszenia.

  Wyrzutnik wlotu powietrza zapewnia wygodę podczas pracy, umożliwia regulację zasysania powietrza i zapobiega zatykaniu się surowców w kruszarce podczas mielenia.

  Dostarczanie surowców do rozdrabniacza odbywa się za pomocą wyrzutnika i węży PVC wchodzących w skład młyna bijakowego, co pozwala wyeliminować koszty zakupu, instalacji i konserwacji urządzeń transportowych, takich jak przenośnik.

  Zalety młyna bijakowego KRAFT-150 do ziarna, trocin: 

  • Solidna konstrukcja;
  • Wysoka wydajność;
  • Nadaje się do mielenia ziaren, kolb kukurydzy, wiórów z trocin stolarskich;
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem;

  Mieszalnik do paszy KC-300 od firmy Peletto.pl przeznaczony jest do mieszania składników sypkich przy produkcji pasz. Aby zaoszczędzić na regularnym zakupie mieszanki paszowej dla zwierząt gospodarskich: królików, ptaków lub ryb, lepiej kupić poziomowy mieszalnik paszowy. Mieszalnik o pojemności zbiornika 300 kg wyposażony jest w silnik o mocy 3 kW lub 2.2 kW. Wydajność wynosi 1200 kg/h

  Zalety mieszalnika do pasz:

  • efektywne mieszanie odbywa się za pomocą pionowego ślimaka, który tworzy ciągły przepływ produktu od dołu do góry;
  • składniki są podawane do lejka podającego umieszczonego na wygodnej wysokości, a komponenty mogą być podawane podczas pracy, co pozwala zaoszczędzić czas mieszania;
  • dostępne są zabezpieczenia i blokady zapewniające bezpieczną pracę;
  • dodatkowo możesz kupić wagę pod mieszalnikiem paszowym, aby kontrolować proporcje;
  • możliwe wykonanie ze stali nierdzewnej;

  Dany mieszalnik paszowy ma następujące opcje ładowania mieszanki:

  • Górny;
  • Z tyłu od otworu załadunkowego, w pokrywie znajdują się dwie wtyczki 160 mm, po zdemontowaniu jednej za pomocą cyklonu można podawać surowiec do mieszalnika paszowego od firmy Peletto.pl;
  • Po zdemontowaniu dwóch wtyczek i pneumatycznym pompowaniu surowca przez jedną, a przez drugą odprowadzeniu powietrza do filtra lub cyklonu. W tej metodzie istnieje warunek, że załadowanie nie powinno być bardzo szybkie.

  Mieszanka paszowa uzyskana w mieszalniku poziomym może być dalej granulowana lub stosowana zgodnie z innym przeznaczeniem. Kup dobry i skuteczny sprzęt, aby samodzielnie przygotować odpowiednią mieszankę paszy, witamin i suplementów mineralnych.

  Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń zamieszczonych na stronie Peletto. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz cały nasz park maszynowy na żywo. Zadzwoń do nas, umów się na bezpłatną konsultację jednym z naszych specjalistów i wybierz swój zestaw do automatyzacji produkcji mieszanek paszowych.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Silnik
  4 kW
  Końcówka ssąca z możliwością regulacji
  1 szt.
  Tuleja tłocząca
  3 M. P.
  Sito do wyboru
  3 mm lub 6 mm
  Wydajność
  150 kg/h
  Napięcie
  400 V
  Szerokość
  737 mm
  Wysokość
  984 mm
  Długość
  745 mm
  Waga
  159 kg
  Dane techniczne
  Pojemność
  300 kg
  Silnik
  2.2 kW/400V
  Mieszanie
  10 minut
  Wysokość
  1480 mm
  Średnica
  1050 mm
  Waga
  110 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro