Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji pelletu oraz paszy LDG – 2000 15 kW | 150 kg/h dla peletu

  • Kod produktu:LDG - 2000
  • Dostępność: na stanie
  68,314.20 Netto: 55,540.00

  Linia LDG-2000 przeznaczona jest do produkcji peletu o średnicy od 2 mm do 8 mm z różnego typu surowców. Jest to najmniejsza kompletna linia do produkcji peletu, dlatego też jest bardzo popularna wśród klientów którzy dopiero zaczynają produkcję.

  Nasze matryce, rolki, części zamienne są produkcji polskiej! Również szafy i cała elektryka jest z najwyższej półki, także produkcji polskiej podczas gdy większość naszych konkurentów korzysta z chińskich tanich i niesolidnych zamienników! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i postaw z nami na długotrwałą współpracę.

  Ten niezawodny, wysokiej jakości sprzęt od firmy Peletto jest prosty w eksploatacji, dlatego spokojnie może go obsłużyć jedna osoba. To maksymalna wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Linia produkcyjna jest prosta w eksploatacji. Jedna osoba jest w stanie obsłużyć taką linię.

  Linia do granulacji LDG-2000 jest wyposażona w:

  • Podajnik ślimakowy PS-200 w nowej wersji: urządzenie zużywa 0,75 kW energii elektrycznej. Posiada płynną regulację prędkości obrotów ślimaka za pomocą przetwornicy częstotliwości.
  • System nawilżania TMC: głównymi elementami systemu nawilżania są: elektrozawór, pompa, 200-litrowy zbiornik na wodę oraz programator czasowy. System ten jest podłączony do podajnika ślimakowego, co umożliwia dodanie niezbędnej ilości wody do peleciarki. Pobór mocy 0,37 kW.
  • Peleciarka PELETON-200 jest solidnym urządzeniem dla przerabiania surowców miękkich typu biomasa oraz bardziej twardych typu trociny liściaste oraz iglaste. Ruchome rolki (110 mm wysokie, 63 mm szerokie), zamontowane w tej maszynie zaprojektowane są w taki sposób żeby pokryć jak najwięcej otworów roboczych na matrycy (216 mm).
  • Bęben kalibrujący oraz schładzający przygotowane granulki PB-100: to urządzenie przesiewa pelet, co pozwala uzyskać czysty produkt końcowy (bez kurzu i drobiazgów). Bęben jest podłączony do systemu odciągowego. Dodatkowo służy do chłodzenia peletu. Pobór mocy 0,12 kW.
  • Zamknięty system odciągowy SO-315: to urządzenie składa się z wentylatora, rur do przepływu powietrza oraz worków do filtrowania kurzu. Odciąg zapewnia cyrkulację powietrza niezbędną do chłodzenia granulek, łapania niespeletowanych cząstek i pyłu w workach. Jest podłączony do głowicy peleciarki oraz bębna przesiewającego. Pobór mocy 1,5 kW.
  • Polski panel sterowania linii peletującej: jest to szafka sterująca z wbudowanym w nią automatycznym systemem chłodzenia. Dodatkowo jest zamontowany amperometr do kontroli obciążenia peleciarki, oraz przycisk do awaryjnego wyłączenia linii. Sterowanie jest wygodne oraz intuicyjne. W szafie zamontowano również softstart do peleciarki.
  Najważniejsza jest fachowo dobrana matryca oraz spełnienie wymagań dotyczących frakcji i wilgotności przetwarzanych materiałów.
  Linię do produkcji peletu można wykorzystać jako oddzielną jednostkę produkcyjną lub wyposażyć w dodatkowy sprzęt, który pozwoli zautomatyzować pracę.

  Linia do granulacji LDG-2000 może zostać urządzona w następujące podzespoły:

  • PT-500, lub PT1000 (przenośnik taśmowy), głównym zadaniem jest dostawa i chłodzenie surowców;
  • RD-500 (rozdrabniacz), głównym zadaniem jest zmniejszenie frakcji biomasy;
  • MT-500 (młyn do trocin, bijakowy) – służy do rozdrobnienia trocin oraz zrębki na frakcję jednolitą;
  • SA-400 (suszarnia aerodynamiczna) – głównym zadaniem jest kalibracja i suszenie surowców.
  Rozmiar pomieszczenia niezbędny do wstawienia linii: 40  m², wysokość min. 3 m.
  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Wydajność
  Dla peletu
  130 - 150 kg/h
  Dla słomy
  120 –150 kg/h
  Dla biomasy rolniczej
  150 – 200 kg/h
  Dla odpadów oleistych (typu rzepak czy soja)
  140 – 180 kg/h
  Dla pasz
  300 kg/h
  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Napięcie
  400 V
  Łączna moc silników
  15 kW
  Ilość rolek
  2 szt.
  Ilość noży odcinających
  1 szt.
  Okres gwarancji
  12 miesięcy
  Wymiary
  Długość
  4000 mm
  Szerokość
  1500 mm
  Wysokość
  2500 mm
  Waga
  750 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro