Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji pelletu LDG-4000 DUO | 78 KW | do 900 kg/h

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  186,664.80 Netto: 151,760.00

  Linia PELETON 4000 DUO to niezawodna i wysokiej jakości linia do produkcji pelletu i pasz dla zwierząt. Posiada na wyposażeniu dwie peleciarki PELETON-400. Jest w stanie wyprodukować granulat wielkości od 2 mm do 8 mm z różnych rodzajów surowców. Ten zestaw różni się od linii do granulowania serii PELETON-400 tym, że wyposażeniu posiada 2 potężne peleciarki (37kW x 2), które przetwarzają dwa razy więcej surowców. Linia do produkcji może przerabiać różne typu surowców na palet opałowy czy na paszę.

  Firma Peletto.pl charakteryzuje się wysoką jakością obsługi klienta, dlatego nie tylko dopasujemy całą linię specjalnie do twoich potrzeb, ale tez pomożemy ci ją zainstalować i uruchomić! Posiadamy ponad 60 opracowanych technologii produkcji peletu oraz granulatu.

  Nasze matryce, rolki, części zamienne są produkcji polskiej! Również szafy i cała elektryka jest z najwyższej półki, także produkcji polskiej podczas gdy większość naszych konkurentów korzysta z chińskich tanich i niesolidnych zamienników! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i postaw z nami na długotrwałą współpracę.

  Co wchodzi w skład wyposażenia linii produkcyjnej LDG 4000 DUO

  • Zasobnik z podajnikiem ślimakowym PS-400. Jednostka ta zużywa 3 kW energii elektrycznej oraz ma płynną regulację podawania surowca za pomocą potencjometru.
  • Dwie niezawodne peleciarki PELETON-400: jedna peleciarka o wydajności do 450 kg/h przy produkcji peletu oraz do 800-950 kg/h przy produkcji paszy z łatwością poradzi sobie z różnymi rodzajami surowców. Klient ma możliwość zamontowania silników o mocach 37kW oraz 40 kW. Moc silników jest dostosowywana do przerabianego surowca. Dla przerabiana miękkich surowców oraz paszy jest montowany silnik 40kW, natomiast przy przerabianiu trocin oraz biomasy na pelet zalecamy silnik 37kW.
  • PB-200: bęben kalibrujący oraz chłodzący wykonuje funkcję dodatkowego schładzania peletu oraz granulatu. Głównym przeznaczeniem kalibratora jest przesianie gotowego produktu i oddzielenie pyłu oraz drobiazgów. Moc bębna kalibrującego to 0,12 kW.
  • Zamknięty system odciągowy SO-315: Urządzenie za pomocą wentylatora zapewnia cyrkulację powietrza niezbędnego do schładzania peletu oraz umieszczania kurzu w specjalne worki odpylające. Moc 1,5 kW.
  • Polski panel sterowania linii do produkcji peletu: za pomocą jednej szafki sterujesz osobno dwoma podajnikami oraz peleciarkami. W szafie znajduje się także softstart do peleciarki. Zalecany jest montaż w pobliżu linii produkcyjnej.

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro