Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji pelletu LDG-4000 | 41 kW | 450 kg/h dla peletu

  • Kod produktu:LDG - 4000
  • Dostępność: na stanie
  26,677.22 Netto: 21,688.80

  Prezentujemy najbardziej wydajną linię LDG-4000 do produkcji peletu oraz pasz granulowanych. Przedstawiona linia produkuje pelet opalowy o wielkości 6 – 8 mm, świetnie nadaje się do produkcji peletu ze słomy, bądź innej biomasy. Jest to największa linia naszej produkcji z płaską matrycą.

  Nasze matryce, rolki, części zamienne są produkcji polskiej! Również szafy i cała elektryka jest z najwyższej półki, także produkcji polskiej podczas gdy większość naszych konkurentów korzysta z chińskich tanich i niesolidnych zamienników! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i postaw z nami na długotrwałą współpracę.

  Kompletna linia LDG-4000 do produkcji peletu składa się z następujących podzespołów:

  • Podajnik ślimakowy PS-200: urządzenie zużywa 1.5 kW energii elektrycznej, posiada płynną regulacją prędkości obrotów ślimaka za pomocą przetwornicy częstotliwości;
  • System nawilżania TMC: głównymi elementami systemu nawilżania są elektrozawór, pompa, 200-litrowy zbiornik na wodę oraz programator czasowy. System ten jest podłączony do podajnika ślimakowego, co umożliwia dodanie niezbędnej ilości wody do peleciarki. Pobór mocy 0,37 kW.
  • Peleciarka PELETON-400: zużywa 37 kW mocy. To największa peleciarka z płaską matrycą naszej produkcji. Ruchome rolki (148 mm wysokie, 118 mm szerokie), zamontowane w tej maszynie zaprojektowane są w taki sposób, aby pokryć jak najwięcej otworów roboczych na matrycy (400 mm).
  • Przedłużony bęben kalibrujący oraz schładzający do gotowych granulek PB-200: to urządzenie pełni funkcję przesiewania peletu, co pozwala uzyskać czysty produkt końcowy (bez kurzu i drobiazgów). Bęben jest podłączony do systemu odciągowego. Dodatkowo służy do chłodzenia peletu. Przedłużony bęben był zaprojektowany specjalnie dla tej linii. Pobór mocy 0,12 kW.
  • Zamknięty system odciągowy SO-315: to urządzenie składa się z wentylatora, rur do przepływu powietrza oraz worków do filtrowania kurzu. Odciąg zapewnia cyrkulację powietrza niezbędną do chłodzenia granulek, łapania niespeletowanych cząstek i pyłu w workach. Jest podłączony do głowicy peleciarki oraz bębna przesiewającego. Pobór mocy 1,5 kW.
  • Polski panel sterowania linii peletującej: jest to szafka sterująca z wbudowanym w nią automatycznym systemem chłodzenia. Dodatkowo jest zamontowany amperometr do kontroli obciążenia peleciarki, oraz przycisk do awaryjnego wyłączenia linii. Sterowanie jest wygodne oraz intuicyjne. W szafie znajduje się softstart firmy ABB.
  Linia do granulacji LDG – 4000 może zostać urządzona w następujące podzespoły:
  • TLK-200 (przenośnik-kalibrator), głównym zadaniem jest dostawa i kalibracja surowców;
  • PT-500 (przenośnik taśmowy), głównym zadaniem jest dostawa i chłodzenie surowców;
  • RD-500 (rozdrabniacz), głównym zadaniem jest zmniejszenie frakcji biomasy;
  • MT-500 (młyn do trocin, bijakowy) – służy do rozdrobnienia trocin oraz zrębki na frakcję jednolitą;
  • SA-600 (suszarnia aerodynamiczna) – głównym zadaniem jest kalibracja i suszenie surowców.

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo. Możesz wziąć ze sobą własny surowiec i go przetestować. 

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Napięcie
  400 V
  Łączna moc silników
  41 kW
  Ilość rolek
  2 szt.
  Ilość noży odcinających
  1 szt.
  Okres gwarancji
  12 miesięcy
  Wymiary
  Długość
  4500 mm
  Szerokość
  2500 mm
  Wysokość
  2500 mm
  Waga
  1400 kg
  Rozmiar pomieszczenia niezbędny dla zainstalowania linii produkcyjnej
  40 m², wysokość min. 3m
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  EUR Euro