Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji peletu LDG-4000 + 40kW | do 450 kg/h

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  128,498.10 Netto: 104,470.00

  Oferta Peletto.pl prezentuje niezwykle wydajną linię LDG-4000 do produkcji pelletu i pasz granulowanych. Przedstawiona linia specjalizuje się w produkcji opałowego pelletu o średnicy 6–8 mm, co czyni ją doskonałym wyborem do wytwarzania granulek z biomasy, w tym także ze słomy, trocin, siana, odpadów zbożowych. To największa, pojedyncza linia, jaką posiadamy, peleciarka wyposażona jest w płaską matrycę.

  Przedstawiamy najbardziej efektywną serię LDG-4000 do wytwarzania peletów i granulowanych pasz. Ta linia produkuje opalowe pelety o średnicy 6–8 mm i doskonale sprawdza się do produkcji peletów ze słomy lub innej biomasy. Jest to nasza największa linia z płaską matrycą.

  Wszystkie nasze matryce, rolki i części zamienne są produkowane w Polsce! Również szafy elektryczne pochodzą z najwyższej jakości produkcji polskiej, podczas gdy większość konkurentów korzysta z tanich i niesolidnych zamienników chińskich! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz długotrwałą współpracę z nami.

  Kompletna linia LDG-4000 do produkcji pelletu składa się z następujących komponentów:

  1. Podajnik ślimakowy PS-1000: Posiada płynną regulację prędkości obrotów ślimaka za pomocą przetwornicy częstotliwości.
  2. System nawilżania: Zawiera elektrozawór, pompę, 200-litrowy zbiornik na wodę i programator czasowy. Jest podłączony do podajnika ślimakowego, umożliwiając dodanie  niezbędnej ilości wody do peleciarki. Pobór mocy wynosi 0,37 kW.
  3. Peleciarka PELETON-400: Zużywa 37 kW mocy. Jest to największa peleciarka z płaską matrycą w naszej produkcji, z ruchomymi rolkami (148 mm wysokości, 118 mm szerokości), zaprojektowanymi do pokrywania jak największej liczby otworów roboczych na matrycy (400 mm).
  4. Przedłużony bęben kalibrujący oraz schładzający do gotowych granulek PB-200: Przesiewa pelet, eliminując kurz i drobinki, a także chłodzi pelet. Pobór mocy wynosi 0,12 kW.
  5. Zamknięty system odciągowy SO-315: Składa się z wentylatora, rur do przepływu powietrza i worków do filtrowania kurzu. Zapewnia cyrkulację powietrza niezbędną do chłodzenia granulek i łapania niespeletowanych cząstek oraz pyłu w workach. Pobór mocy wynosi 1,5 kW.
  6. Panel sterowania linii peletującej: To szafka sterująca z wbudowanym automatycznym systemem chłodzenia, amperometrem do kontroli obciążenia peleciarki i przyciskiem awaryjnego wyłączenia linii. Sterowanie jest wygodne i intuicyjne.

  Linia do granulacji LDG-4000 może być wyposażona w następujące komponenty:

  1. TLK-200 (przenośnik-kalibrator): Dostarcza i kalibruje surowce.
  2. PT-400 (przenośnik taśmowy): Dostarcza i chłodzi surowce.
  3. RD-500 (rozdrabniacz): Zmniejsza frakcję biomasy.
  4. MT-500 (młyn do trocin, bijakowy): Rozdrabnia trociny i zrębki na jednolitą frakcję.
  5. SA-600 (suszarnia aerodynamiczna): Kalibruje i suszy surowce.

   

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo. Możesz wziąć ze sobą własny surowiec i go przetestować. 

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro