Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji peletu LDG-3000 | 26 kW | 350 kg/h dla peletu

  • Kod produktu:LDG - 3000
  • Dostępność: na stanie
  95,743.20 Netto: 77,840.00

  Do czego jest przeznaczona linia do produkcji peletu LDG-3000?

  Linia do produkcji peletu LDG-3000 firmy Peletto.pl, przeznaczona jest do produkcji peletu z różnego typu surowców o średnicy od 2 mm do 8 mm. To urządzenie różni się od linii granulacyjnej LDG-2000 tym, że ma zamontowaną mocniejszą peleciarkę na wyposażeniu.

  Nasze matryce, rolki, części zamienne są produkcji polskiej! Również szafy i cała elektryka jest z najwyższej półki, także produkcji polskiej podczas gdy większość naszych konkurentów korzysta z chińskich tanich i niesolidnych zamienników! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i postaw z nami na długotrwałą współpracę.

  Linia do granulacji LDG-3000 jest wyposażona w: 

  • Podajnik ślimakowy PS-200: urządzenie zużywa 1.5 kW energii elektrycznej, ma płynną regulację prędkości obrotów ślimaka za pomocą przetwornicy częstotliwości.
  • System nawilżania: głównymi elementami systemu nawilżania są elektrozawór, pompa, 200 litrowy zbiornik na wodę oraz programator czasowy. System ten jest podłączony do podajnika ślimakowego, co umożliwia dodanie niezbędnej ilości wody do peleciarki. Pobór mocy 0,37 kW.
  • Solidna peleciarka PELETON-300: PELETON-300 z łatwością radzi sobie z różnego rodzaju surowcami o wydajności do 350-400 kg/h dla peletu i do 400-500 kg/h dla mieszanek paszowych. Silnik 22 kW (1450 obr/min). Obroty redukowane przekładnią (cała zalana olejem), co pozwala chłodzić cały system i chroni przed przegrzewaniem i nadmiernym zużyciem. Taka maszyna może pracować w trybie dwu zmianowym.
  • Bęben kalibrujący oraz schładzający do gotowych granulek PB-100: urządzenie to pełni funkcję przesiewania peletu, co pozwala uzyskać czysty produkt końcowy (bez kurzu i drobiazgów). Bęben jest podłączony do systemu odciągowego. Dodatkowo służy do chłodzenia peletu. Pobór mocy 0,12 kW.
  • Zamknięty system odciągowy SO-315: to urządzenie składa się z wentylatora, rur do przepływu powietrza oraz worków do filtrowania kurzu. Odciąg zapewnia cyrkulację powietrza niezbędną do chłodzenia granulek, łapania niespeletowanych cząstek i pyłu w workach. Jest podłączony do głowicy peleciarki oraz bębna przesiewającego. Pobór mocy 1,5 kW.
  • Panel sterowania linii peletującej: jest to szafka sterująca z wbudowanym w nią automatycznym systemem chłodzenia. Dodatkowo jest zamontowany amperometr do kontroli obciążenia peleciarki oraz przycisk do awaryjnego wyłączenia linii. Sterowanie jest wygodne oraz intuicyjne.

  Najważniejsza jest fachowo dobrana matryca oraz dotrzymanie wymagań dotyczących frakcji i wilgotności przetwarzanych materiałów.

  Linię do produkcji peletu można wykorzystać jako oddzielną jednostkę produkcyjną lub wyposażyć w dodatkowy sprzęt, który pozwoli zautomatyzować pracę.

  • Linia do granulacji LDG-3000 może zostać wyposażona w następujące podzespoły:
  • TLK-200 (przenośnik-kalibrator), głównym zadaniem jest dostawa i kalibracja surowców;

   

  • PT-500 (przenośnik taśmowy), głównym zadaniem jest dostawa i chłodzenie surowców;
  • RD-500 (rozdrabniacz), głównym zadaniem jest zmniejszenie frakcji biomasy;
  • MT-500 (młyn do trocin, bijakowy) – służy do rozdrobnienia trocin oraz zrębki na frakcję jednolitą;
  • SA-400 (suszarnia aerodynamiczna) – głównym zadaniem jest kalibracja i suszenie surowców.

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo. Możesz wziąć ze sobą własny surowiec i go przetestować. 

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Wydajność
  Dla peletu
  350-420 kg/h
  Dla słomy
  330–380 kg/h
  Dla biomasy rolniczej
  400–500 kg/h
  Dla odpadów oleistych (typu rzepak czy soja)
  370–450 kg/h
  Dla odpadów zbożowych
  420-500 kg/h
  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Napięcie
  400 (V)
  Łączna moc silników
  26 (kW)
  Ilość rolek
  2 szt.
  Ilość noży odcinających
  1 szt.
  Okres gwarancji
  12 miesięcy
  Wymiary
  Długość
  4000 mm
  Szerokość
  1500 mm
  Wysokość
  2500 mm
  Waga
  1100 kg
  Minimalny rozmiar pomieszczenia dla montażu linii
  40 m², wysokość min. 3 m
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro