Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji peletu z trocin stolarskich, wiórów LDG-2000 TS | 15,5 kW |150 kg/h

  • Kod produktu:LDG - 2000 TS
  • Dostępność: na stanie
  78,879.90 Netto: 64,130.00

  Linia do produkcji peletu LDG-2000 z podajnikiem-kalibratorem PS-200 MAX, przesiewaczem dla suchych trocin stolarskich pozwoli na wyprodukowanie trocin peletu o średnicy od 2 do 8 mm z różnego rodzaju materiałów takich jak wióry stolarskie, trociny itp.

  Jest to najmniejsza kompletna linia do produkcji peletu ciesząca się ogromną popularnością wśród klientów, którzy dopiero rozpoczynają produkcję peletu. Linia produkcyjna jest prosta w eksploatacji i wymaga obsługi tylko jednej osoby.

  Nasze matryce, rolki, części zamienne są produkcji polskiej! Również szafy i cała elektryka jest z najwyższej półki, także produkcji polskiej podczas gdy większość naszych konkurentów korzysta z chińskich tanich i niesolidnych zamienników! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i postaw z nami na długotrwałą współpracę.

  Linia do granulacji LDG-2000 jest wyposażona w:

  • Podajnik-kalibrator ślimakowy PS-200 MAX: urządzenie zużywa 2 kW energii elektrycznej oraz posiada z płynną regulację prędkości obrotów ślimaka za pomocą przetwornicy częstotliwości. Podajnik-kalibrator ślimakowy PS-200 MAX od firmy Peletto.pl został wyposażony w przesiewacz bębnowy do odfiltrowania kory, kawałków drewna, gałęzi, odpadów z dużej frakcji. Objętość zbiornika wynosi 0,2 m3.
  • System nawilżania: głównymi elementami systemu nawilżania są elektrozawór, pompa, 200-litrowy zbiornik na wodę oraz programator czasowy. System ten jest podłączony do ślimaka podającego, co umożliwia dodanie niezbędnej ilości wody do peleciarki. Pobór mocy 0,37 kW.
  • Peleciarka do trocin, wiórów PELETON-200: Peleton-200 jest solidnym urządzeniem do przerabiania surowców miękkich typu biomasa oraz bardziej twardych typu trociny liściaste oraz iglaste. Ruchome rolki, zamontowane w tej maszynie są zaprojektowane w taki sposób żeby pokryć jak najwięcej otworów roboczych na matrycy (216 mm).
  • Bęben kalibrujący oraz schładzający PB-100 do gotowych granulek pełni funkcję przesiewania peletu, co pozwala uzyskać czysty produkt końcowy (bez kurzu i drobiazgów). Bęben jest podłączony do systemu odciągowego. Pobór mocy 0,12 kW.
  • Zamknięty system odciągowy SO-315: to urządzenie składa się z wentylatora, rur do przepływu powietrza oraz worków do filtrowania kurzu. Odciąg zapewnia cyrkulację powietrza niezbędną do chłodzenia granulek i łapania niespeletowanych cząstek i pyłu do worków. Jest podłączony do głowicy peleciarki oraz bębna przesiewającego. Pobór mocy 1,5 kW.
  • Panel sterowania linii peletującej: szafka sterująca z wbudowanym w nią automatycznym systemem chłodzenia. Dodatkowo jest zamontowany amperometr do kontroli obciążenia peleciarki, oraz przycisk do awaryjnego wyłączenia linii. Sterowanie jest wygodne oraz intuicyjne.

  Najważniejsza w całym procesie produkcji na naszych maszynach jest odpowiednio dobrana matryca oraz dotrzymanie wymagań dotyczących frakcji i wilgotności przetwarzanych materiałów. Nasi specjaliści pomogą ci dobrać odpowiedni sprzęt, który optymalnie zostanie wykorzystany w twoim gospodarstwie.

  Linię do produkcji peletu można wykorzystać jako oddzielną jednostkę produkcyjną lub wyposażyć ją dodatkowy sprzęt, który pozwoli zautomatyzować pracę.

  Rozmiar pomieszczenia niezbędny do wstawienia linii: 40 m², wysokość min. 3 m.

  Linia do granulacji LDG-2000 może zostać skonfigurowana w następujący sposób: 

  • TLK-2 (przenośnik-kalibrator), głównym zadaniem jest dostawa i kalibracja surowców – zdjęcie nr 2;
  • PT-500 (przenośnik taśmowy), głównym zadaniem jest dostawa i chłodzenie surowców – zdjęcie nr 3;
  • TLK-2 (przenośnik-kalibrator) + PT-500  (przenośnik taśmowy), głównym zadaniem jest dostawa, chłodzenie i kalibracja surowców – zdjęcie nr. 4;

   

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Wydajność
  Dla peletu
  130 - 150 kg/h
  Dla biomasy rolniczej
  150 – 200 kg/h
  Dla odpadów oleistych (typu rzepak czy soja)
  140 – 180 kg/h
  Dla pasz
  do 300 kg/h
  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Napięcie
  400 V
  Łączna moc silników
  15,5 kW
  Ilość rolek
  2 szt
  Ilość noży odcinających
  1 szt
  Wymiary
  Długość
  4000 mm
  Szerokość
  1500 mm
  Wysokość
  2500 mm
  Waga
  810 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro