Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Kompletna linia do produkcji peletu z mokrej trociny PELETON 3000 DUO MT | 65,5 kW | do 700 kg/h

  • Kod produktu:PELETON 3000 DUO MT-1
  • Dostępność: na stanie
  275,667.60 Netto: 224,120.00

  PELETON DUO MT to linia do produkcji peletu z mokrej trociny. Jest to cała kompletna linia do produkcji peletu z trociny mokrej lub zrębki. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu maszyny gwarantuje ona długowieczność oraz maksymalną wydajność sięgającą 700-800 kg/h przy relatywnie niskich kosztach zużycia energii. 

  Co wchodzi w skład linii do peletu z mokrej trociny PELETON 3000 DUO MT?

  • Linia do produkcji pelletu LDG-3000
  • Suszarnia aerodynamiczna SA-800

  Cykl produkcyjny maszyny do produkcji peletu z mokrej trociny składa się z kilku etapów

  • Etap przygotowania surowca. Najpierw surowiec jest przygotowywany i rozdrabniany do wielkości odpowiedniej frakcji. Idealna frakcja jest uważana o 1 mm mniejsza niż średnica otworów w matrycy. Mokry rozdrobniony surowiec jest dalej transportowany do suszarni SA-800 gdzie wilgotność produktu doprowadzana jest do idealnej czyli 12-15%. Na końcu suszarni znajduje się cyklon, który oddziela gorące powietrze razem z parą od wysuszonego surowca.
  • Etap peletowania surowca. Z cyklonu wysuszony surowiec trafia do podajnika ślimakowego. Specjalnie dla linii z indeksem DUO zaprojektowano podajnik z powiększonym zasobnikiem oraz 2 żmijki. Prędkość podawania surowca jest sterowana oddzielnie dla każdej żmijki za pomocą potencjometru. Z podajnika produkt trafia do peleciarki PELETON-300. Peleciarka do trocin naszej produkcji jest zaprojektowana do przerabiania twardych surowców takich jak trociny z drzew liściastych czy kora kokosowa.
  • Etap przesiewania. Kolejnym etapem produkcyjnym kompletnej linii do produkcji peletu z mokrej trociny jest przesianie produktu. Z peleciarki, pelet trafia do bębna kalibrującego, gdzie za pomocą cyrkulacji powietrza jest schładzany. Za pomocą odciągu, kurz oraz niespeletowane cząstki trafiają do worków odpylających. Pył z worków może być wykorzystywany ponownie w procesie peletowania.

  Do linii może zostać zamontowana również wagopakowarka oraz chłodnica do pelletu. W celu zapoznania się z całą naszą oferta i skonfigurowania linii skontaktuj się z naszymi przedstawicielami.

  Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kompletne linie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami jakie są zamieszczone na stronie (kliknij tutaj i zobacz pozostałe linie produkcyjne, kompleksy, maszyny do produkcji pasz i peletu). Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz pracę naszych maszyn na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Napięcie
  400 V
  Łączna moc silników
  65,5 kW
  Okres gwarancji
  12 miesięcy
  Wymiary
  Wymiary
  16000 mm
  Szerokość
  2000 mm
  Wysokość
  2500 mm
  Waga
  3200 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro