Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji peletu ze słomy PELETON-2000 S | 26kW | do 150 kg/h

  • Kod produktu:PELETON - 2000 S
  • Dostępność: na stanie
  118,387.50 Netto: 96,250.00

  Linia do produkcji peletu ze słomy PELETON-2000 S, o wydajności 150-170 kg/h to najwyższej jakości sprzęt od firmy Peletto. Prezentowana linia przerabia różnego typu biomasę w tym słomę, siano, trzcinę, wysłodki, łodygi, wodorosty oraz innego rodzaju biomasę energetyczną.

  Nasze matryce, rolki, części zamienne są produkcji polskiej! Również szafy i cała elektryka jest z najwyższej półki, także produkcji polskiej podczas gdy większość naszych konkurentów korzysta z chińskich tanich i niesolidnych zamienników! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i postaw z nami na długotrwałą współpracę.

  Z czego składa się ta linia do produkcji pelletu ze słomy?

  • Linia do produkcji pelletu LDG-2000
  • Rozdrabniacz RD-500 z cyklonem i stołem podawczym
  • Przenośnik taśmowy PT-500 z wentylatorami

  Produkcja peletu ze słomy przy użyciu linii PELETON-2000 S:

  • Najpierw surowce powinny być rozdrobnione do frakcji drobnej sieczki optymalnie 5-6 mm. Do tych celów służy rozdrabniacz RD-500 11 kW, który pozwala ześrutować surowce do niezbędnej frakcji.
  • Następnie surowce są oddzielane od powietrza za pomocą cyklonu. Surowiec spada do podajnika PS-200, natomiast powietrze wychodzi przez górę. Istnieje opcja zamontowania podajnika z workami odpylającymi, co pozwala zredukować większą ilość kurzu powstającego podczas rozdrobnienia. Za pomocą podajnika surowiec jest podawany do peleciarki gdzie może być nawilżony za pomocą systemu nawilżania. Niezbędna wilgotność do produkcji peletu leży w przedziale 12-15%.
  • Dalej surowiec trafia do peleciarki PELETON-200 z silnikiem 11 kW oraz ruchomymi rolkami. Taka peleciarka z łatwością radzi sobie z każdego typu biomasą.
  • Następnie pelet przelatuje przez bęben kalibrujący PB-100, gdzie zostaje przesiany od pyłu oraz drobiazgów. Bęben również służy do dodatkowego chłodzenia. Odciąg odsysa kurz do worków odpylających. Zawartość worków można potem stosować podczas następnego peletowania.

  Linie do produkcji peletu można dodatkowo urządzić w przenośniki taśmowe oraz wagopakowarki oferowane przez naszą firmę.

  Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą. Zapytaj!

  Zapraszamy do innych naszych ogłoszeń zamieszczonych na stronie Peletto. Zadzwoń do naszego specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz cały nasz park maszynowy na żywo.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  6 / 8 mm (matryca jest dostosowana do przerabiania biomasy)
  Napięcie
  400 V
  Łączna moc silników
  26 kW
  Ilość rolek
  2 szt
  Ilość noży odcinających
  1 szt
  Moc rozdrabniacza
  11kW
  Wydajność
  150-170 kg/h
  Okres gwarancji
  12 miesięcy
  Wymiary
  Długość
  5000 mm
  Szerokość
  1500 mm
  Wysokość
  2800 mm
  Waga
  950 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro