Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Kompletna linia do produkcji paszy ALP-800 | 800 kg/h

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  52,864.42 Netto: 42,979.20

  Firma Peletto.pl oferuje państwu wysokiej jakości i wydajności kompletną linię do produkcji paszy ALP-800. Kompleks produkcyjny jest przeznaczony do produkcji pasz granulowanych dla zwierząt. To połączenie wysokiej wydajności i atrakcyjnej ceny. Wszystkie nasze linie są wykonane z wysokiej jakości materiałów i gwarantują niezawodną pracę. 

  Główna różnica w stosunku do linii  LDG-3000 i linii paszowych z serii PELETON jest taka, że w kompleksach paszowych serii ALP zastosowano peleciarki z serii SMP. W tym przypadku mamy do czynienia z peleciarką SMP-300 o mocy 22 kW.  Linia do produkcji granulowanych pasz ALP-800 doskonale nada się do produkcji pas we własnym gospodarstwie, lub pomoże w rozwinięciu bądź rozbudowaniu własnego biznesu i pozwoli zwiększyć przychody.

  Z czego składa się linia do produkcji paszy ALP-800 o wydajności 800 kg/h?

  • Rozdrabniacz do zboża z magnesami i systemem wyłapywania drobnych kamieni
  • Mieszalnik paszowego
  • Podajnik ślimakowy
  • Peleciarka SMP-300 o mocy 22 kW 
  • System chłodzenia i pakowania granulek LH-3000
  • Panel Sterowania

  Linia do produkcji paszy granulowanej składa się z peleciarki SMP-300 z płaską matrycą. Otwory w matrycy dostosowujemy do potrzeb klientów, standardowo średnica otworów wynosi 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm w zależności od rodzaju surowca. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta istnieje możliwość wykonania indywidualnej średnicy na życzenie. Innym ważnym elementem linii jest młyn bijakowy do śrutowania zbóż i mieszalnik do pasz, możliwe jest również zamontowanie systemu kontroli wagi załadowanego surowca.

  Proces technologiczny do produkcji paszy granulowanej wygląda następująco: 

  • Najpierw za pomocą rozdrabniacza, ześrutowany surowiec trafia do mieszalnika paszowego
  • Z mieszalnika paszowego, po zakończeniu procesu mieszania, z mieszalnika do pasz surowiec jest transportowany do podajnika ślimakowego skąd podawany jest do peleciarki gdzie powstają gotowe granulki
  • Następnie są one przesiane i schłodzone przechodząc przez chłodnicę oraz stół przesiewający, a następnie na przenośniku taśmowym zimny gotowy produkt transportowany jest do wagopakowarki
  • W końcowym etapie worek wypełniony granulatem przenosimy na zgrzewarkę gdzie kończy się proces produkcyjny.

  Pasze produkowane na naszych liniach są bardzo dobrej jakości. Ważne jest aby zachować odpowiednia frakcję i wilgotność surowców.

  Każdego klienta zapraszamy do naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu. Jeżeli jednak mieszkasz zbyt daleko, możesz przesłać nam swój surowiec, a my wykonamy dla ciebie granulki i odeślemy gotowy produkt.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową w celu poznania szerokiej oferty firmy Peletto.pl. Nie wiesz którą maszynę wybrać i jaka będzie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści udzielą ci wszelkich rad i umówią na bezpłatną konsultację.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  ***Kwota 0,00 zł nie jest kwotą sprzedaży urządzenia – zadzwoń i zapytaj o cenę.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

   

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  EUR Euro