Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do produkcji pelletu LDG 4000 DUO | 76 kW | 800 kg/h dla pelletu

  • Kod produktu:LDG 4000 DUO
  • Dostępność: na stanie
  186,664.80 Netto: 151,760.00

  Linia do produkcji peletu PELETON DUO kompleks do produkcji peletu PELETON DUO naszej firmy posiada na wyposażeniu 2 peleciarki PELETON-400, jest przeznaczony do produkcji pelletu lub paszy. Zestaw różni się od linii do granulowania serii PELETON-4000 tym, że w jego skład wchodzi 2 potężne peleciarki (37kW x 2), które przetwarzają dwukrotnie więcej surowców, niż jedna peleciarka Peleton-400. Linia do produkcji może przerabiać różne typu surowców na palet opałowy czy na pasze.

  Nasze matryce, rolki, części zamienne są produkcji polskiej! Również szafy i cała elektryka jest z najwyższej półki, także produkcji polskiej podczas gdy większość naszych konkurentów korzysta z chińskich tanich i niesolidnych zamienników! Stawiamy na jakość od samego początku. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i postaw z nami na długotrwałą współpracę.

  Dla Twojej wygody możemy pomóc nie tylko w wyborze linii dostosowanej do Twoich wymagań, ale także pomóc w instalacji, uruchomieniu i osiągnięciu pożądanego rezultatu! Posiadamy ponad 60 opracowanych technologii produkcji peletu oraz granulatu.

  SKŁAD LINII PRODUKCYJNEJ DO PELLETU

  Linia do produkcji pelletu oraz pasz granulowanych LDG DUO składa się z bunkra z podajnikiem ślimakowym: jednostka ta zużywa 0,75 kW energii elektrycznej, jest na falowniku regulacji obrotów. To pozwala dozować surowce odpowiednio do obciążenia silników.

  Dwie niezawodne peleciarki Peleton-400: jedna peleciarka Peleton-400 z łatwością poradzi sobie z różnymi rodzajami surowców o wydajności do 400 kg/h przy produkcji peletu oraz do 900 kg/h przy produkcji paszy. Sterowania peleciarek  jest realizowane odrębnie. Dwie peleciarki pozwalają uzyskać wydajność w granicach 800 kg/h dla pelletu oraz 1800kg/h dla pasz granulowanych.

  PB-200: bęben przesiewający wykonuje funkcję dodatkowego schładzania peletu oraz granulatu. Ale główne przeznaczenie kalibratora jest przesianie gotowego produktu, oddzielenie pyłu oraz drobiazgów. Moc 0,12 kW.

  Zamknięty system odciągowy :Urządzenie to za pomocą wentylatora zapewnia nawiew powietrza niezbędnego do schładzania peletu, kurzu zbiera się w specjalne worki odpylające. Moc 1,5 kW.

  Panel sterowania linią do produkcji peletu: za pomocą jednej szafki sterujesz osobno dwoma podajnikami oraz peleciarkami. Każda peleciarka oraz każdy podajnik jest sterowany osobno. Małe wymiary i wbudowany system chłodzenia elektroniki sprawiają, że panel sterowania jest niezawodny i wygodny w użytkowaniu. Zalecany montaż w pobliżu linii produkcyjnej. W szafie zamontowano dwa softstarty firmy ABB do obu peleciarek.

  Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Dane techniczne
  Średnica roboczych otworów w matrycy
  od 2 do 8 mm (matryca jest dostosowana do potrzeb klienta)
  Napięcie
  400,0 (V)
  Łączna moc silników
  76 (kW)
  Okres gwarancji
  12 miesięcy
  Wymiary
  Długość
  4000 mm
  Szerokość
  2000 mm
  Wysokość
  2500 mm
  Waga
  2300 kg
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro